W naszym mieście realizowanych jest kilka nowych inwestycji. Powstanie kolejna Biedronka oraz sklepy sieci Dino, której jeszcze w Skarżysku nie było. W trakcie budowy są dwa bloki mieszkalne. Nową siedzibę budują też skarżyscy Świadkowie Jehowy. Z kolei kierowcy będą mogli skorzystać z dwóch nowych myjni.

1. Dino – polska sieć handlowa wchodzi do Skarżyska

Dino to polska sieć, która ma już więcej sklepów, niż niemiecki Lidl, a docelowo planuje też pod tym względem konkurować z bezapelacyjnym liderem, czyli Biedronką.

Sieć ma sklepy głównie w zachodniej części kraju, ale rozszerza rynek również na inne regiony, w tym nasze województwo. W Skarżysku jeden sklep będzie przy ul. Konarskiego (vis-à-vis lodowiska), a drugi na rogu Niepodległości i Krasińskiego. Pierwszy sklep jest już na ukończeniu, a w drugim przypadku rozpoczęły się właśnie prace ziemne. Ulica Konarskiego jest obecnie zamknięta na odcinku od ronda do Wyspiańskiego, trwa przebudowa.

Firma nie ujawnia na razie dat otwarcia sklepów.

Dino – ul. Konarskiego

Dino – Niepodległości/Krasińskiego

2. Świadkowie Jehowy z nową siedzibą

Skarżyski zbór Świadków Jehowy będzie miał nową siedzibę. Znajdzie się ona na rogu ulic Krasińskiego i Torowej.

3. Nowe bloki mieszkalne

Dwie inwestycje mieszkalne są w trakcie budowy – obie przy ulicy Spółdzielczej. Przy ulicy Sezamkowej budowę wznowiła firma JFI – blok będzie nosiła nazwę JFI Sezamkowa. Nieco niżej, w pobliżu kościoła Św. Brata Alberta, inwestycję pn. Nova Spółdzielcza rozpoczęła firma Termovid Marketing.

JFI Sezamkowa

Grafika: JFI Sezamkowa

Nova Spółdzielcza

Grafika: Termovid Marketing

4. Nowe myjnie bezdotykowe

Skarżyscy kierowcy będą mieli kolejne dwa miejsca, w których będą mogli umyć samochód. Myjnia przy Żeromskiego jest już prawie gotowa, a budowa obiektu na rogu Niepodległości i Spornej (przy parku) jest na wstępnym etapie.

Myjnia bezdotykowa – ul. Żeromskiego

Myjnia bezdotykowa – Niepodległości/Sporna

5. Biedronka na Kamiennej

Pierwszy market tej sieci stanie przy ul. 1 Maja w pobliżu zejścia z wiaduktu pieszego. Kiedyś miał tam stanąć market sieci Netto, ale ta firma zrezygnowała z inwestycji. Nadal nie wiadomo, czy budowie marketu towarzyszyć będzie przebudowa skrzyżowania 1 Maja i Towarowej na rondo. Władze powiatu, będącego zarządcą obu tych ulic, liczą na to, że inwestor również dołoży się do budowy ronda, tak jak planowało zrobić to Netto.

Firma Jeronimo Martins nie podaje daty otwarcia swojego dyskontu.

1 KOMENTARZ

 1. Jest to świadectwo, które każdy musi przeczytać, jestem tutaj, aby poinformować cały świat o człowieku, który uratował mój związek, a ten wielki człowiek nazywa się Dr. IZOYA. Rzeczywiście wykonał dla mnie świetną robotę, sprowadzając mojego byłego kochanka, który mnie opuścił i obiecuje, że już nigdy do mnie nie wróci. Dzięki temu zdałem sobie sprawę, że podając światu szczegóły dr. IZOYY, przyniosą one wiele korzyści tym, którzy mają zepsute domy lub związki, aby pomóc mu naprawić ten zerwany związek lub małżeństwo. Możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem jego adresu e-mail: drizayaomosolution@gmail.com. lub jego numer aplikacji what’s +12098373537. Skontaktuj się z nim i sprawdź, jak Twój problem zostanie rozwiązany w ciągu 24 godzin. Specjalizuje się również w następujących sprawach …
  (1) Chcesz odzyskać swojego byłego.
  (2) Chcesz awansować w swoim biurze.
  (3) Chcesz, aby mężczyźni / kobiety podążali za tobą.
  (4) Chcesz dziecko.
  (5) Jesteś przedsiębiorcą i chcesz wygrywać kontrakty
  (6) Chcesz, aby twój mąż był twój na zawsze
  (7) Potrzebujesz pomocy duchowej.
  (8) Zostałeś oszukany i chcesz odzyskać utracone pieniądze.
  (9) Zatrzymaj rozwód..
  (10) Przywoływanie rytuałów pieniężnych
  (11) Wygraj wybory

Comments are closed.