Otwarcie Vendo Park w Skarżysku lada dzień. Trwają ostatnie przygotowania

4578
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Już tylko godziny dzielą nas od otwarcia parku handlowego Vendo Park w Skarżysku-Kamiennej. To kolejne centrum handlowe w mieście, zlokalizowane przy ulicy Krakowskiej, czyli dawnej siódemce.

Otwarcie Vendo Park w Skarżysku już się odbyło – kliknij i zobacz relację i zdjęcia:

Otwarcie Vendo Park w Skarżysku: Nowe sklepy, duże promocje, liczne atrakcje i tłumy klientów

Vendo Park w Skarżysku-Kamiennej zostanie otwarty lada chwila. Zostały więc już ostatnie chwile do tego momentu. Sklepy wykorzystują go na zatowarowanie, stąd też przed prawie każdym z nich kontenery na odpady. Trwa też montowanie szyldów na pylonach i nad sklepami.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W Vendo Parku w Skarżysku-Kamiennej będzie czternaście sklepów, w tym kilka nieobecnych jeszcze w Skarżysku-Kamiennej.

Vendo Park Skarżysko-Kamienna – sklepy:

 • Biedronka – market spożywczy
 • Rossmann – drogeria
 • KiK – sklep wielobranżowy: odzież, artykuły wyposażenia wnętrz, zabawki, przedmioty codziennego użytku
 • Dealz – sklep wielobranżowy: artykuły spożywcze, drogeria, dekoracje i wyposażenie domu, zabawki, narzędzia, produkty dla zwierząt. Jest częścią Pepco Group
 • Villaro – sklep odzieżowy: moda męska
 • Media Expert – sklep z elektroniką: RTV, AGD, komputery
 • Action – sklep wielobranżowy: artykuły spożywcze, drogeria, dekoracje i wyposażenie domu, zabawki, narzędzia, produkty dla zwierząt
 • Martes Sport – sklep sportowy: artykuły sportowe i rekreacyjne
 • Pepco – sklep wielobranżowy: odzież, zabawki, wyposażenie domu, dekoracje, produkty codziennego użytku
 • Deichmann – sklep obuwniczy: obuwie, odzież, dodatki
 • Kakadu – sklep zoologiczny: zwierzęta, karma i produkty dla zwierząt
 • Zychowicz – sklep mięsny: mięso, wędliny, garmażerka
 • Smyk – sklep z artykułami dla dzieci: odzież, obuwie, zabawki, książki, dodatki
 • TEDi – sklep wielobranżowy: artykuły spożywcze, drogeria, dekoracje i wyposażenie domu, zabawki, narzędzia, produkty dla zwierząt, artykuły papiernicze

Niestety, nie będzie, przynajmniej na razie, zapowiadanej restauracji sieci KFC Kentucky Fried Chicken. Miał być też sklep 4F, ale jego miejsce zajął sklep Villaro. W przyszłości możliwa jest rozbudowa parku handlowego o jeszcze jeden budynek, w którym, nieoficjalnie, mogą być sklepy CCC i Sinsay.

Wraz z budową galerii handlowej powstaje nowa ulica od strony osiedla Milica, skrzyżowania ulic Sikorskiego i Południowej, ale nie będzie ona gotowa na otwarcie. Na skrzyżowaniu nowej ulicy z wyżej wymienionymi będzie rondo.

Atrakcje na otwarcie Vendo Park w Skarżysku-Kamiennej

Otwarcie Vendo Park w Skarżysku odbędzie się w środę 17 sierpnia 2022 roku. Sklepy będą otwarte od godziny 9.00 za wyjątkiem Biedronki, która będzie czynna od godz. 6.00.

Oficjalne otwarcie Vendo Park z przecięciem wstęgi odbędzie się o godz. 12.00. Wtedy też zacznie działać strefa letnia z zabawami i konkursami głównie dla najmłodszych. Będą między innymi:

 • koło fortuny z nagrodami
 • food trucki, wata cukrowa i popcorn
 • namiot animacyjny dla dzieci
 • strefa plażowa
 • kino letnie: seanse o godz. 14.00 i 19.00

Atrakcje będą dostępne „za paragon”. Sklepy szykują promocje i ciekawe oferty na otwarcie.

Vendo Park w Skarżysku-Kamiennej znajduje się przy ulicy Krakowskiej 142, pomiędzy tą ulicą a ulicą Południową, w sąsiedztwie stacji paliw Circle K i marketu budowlanego Castorama. W tym miejscu jeszcze do niedawna były zarośnięte nieużytki. Wjazd do parku handlowego Vendo Park będzie możliwy na początku od ulicy Krakowskiej, a w przyszłości także od strony osiedla Milica.

Vendo Park Skarżysko-Kamienna będzie pierwszym w województwie świętokrzyskim obiektem, którego inwestorem jest Firma Trei Real Estate. Budowa Vendo Parku w Skarżysku-Kamiennej rozpoczęła się na początku listopada 2021 roku. Początkowo inwestycja miała się rozpocząć wcześniej i miała być gotowa nawet jeszcze w 2021 roku, ale nastąpiło przesunięcie w czasie. Vendo Park zbudowała firma Daldehog.

Firma Trei Real Estate GmbH z siedzibą w Düsseldorfie w Niemczech inwestuje, rozwija i zarządza mieszkaniami i nieruchomościami komercyjnymi. Spółka zależna należąca w całości do niemieckiej grupy Tengelmann koncentruje się na inwestycjach w nieruchomości w Niemczech, Polsce, Czechach, na Słowacji, w Portugalii i USA. Pod marką Vendo Park firma buduje i wynajmuje parki handlowe w Polsce, Czechach i na Słowacji. W Polsce od 2013 roku wybudowała już ponad dwadzieścia Vendo Parków.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to