Skarżyscy karatecy najlepsi w turnieju o puchar Ziemi Koneckiej

1938
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Nasi karatecy zdobyli tym razem aż 20 medali, a co również warte jest odnotowania – zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

III Ogólnopolski Turniej Karate o Puchar Ziemi Koneckiej odbył się wczoraj. Podopieczni trenera Zbigniewa Zaborskiego zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Trener młodych skarżyskich karateków nie szczędził im pochwał. – Kolejny występ swoich podopiecznych uważam za bardzo udany. Zdobyliśmy 20 medali, to ogromny sukces. Zdobyliśmy też 1. miejsce drużynowo, zostawiając za sobą 29 bardzo mocnych klubów z Polski oraz silny klub gospodarzy – powiedział trener.

Teraz przed naszymi sportowcami wartościowa lekcja karate. Wezmą oni udział w seminarium, które poprowadzi dwukrotny mistrz świata Japończyk shihan Kou Tanigawa. Odbędzie się ono w Warszawie 10 grudnia podczas zawodów Kokoro Cup. – Będzie to dla nas kolejne doświadczenie i cenna lekcja – dodaje sensei Zaborski.

Oto skarżyscy medaliści:

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Gratulacje!!!

sksw-turniej-ziemia-konecka-alan-sulimasksw-turniej-ziemia-konecka-angelika-skoreksksw-turniej-ziemia-konecka-bartek-jachsksw-turniej-ziemia-konecka-druzyna-01sksw-turniej-ziemia-konecka-druzyna-03sksw-turniej-ziemia-konecka-igor-lewochasksw-turniej-ziemia-konecka-jakub-solarzsksw-turniej-ziemia-konecka-julia-domagalasksw-turniej-ziemia-konecka-kacper-zaborskisksw-turniej-ziemia-konecka-klaudia-trudnossksw-turniej-ziemia-konecka-monika-swierczynskasksw-turniej-ziemia-konecka-ola-domagala-wiktoria-sokolsksw-turniej-ziemia-konecka-oliwia-fornalsksw-turniej-ziemia-konecka-skorupa-olafsksw-turniej-ziemia-konecka-suligowski-przyjemskisksw-turniej-ziemia-konecka-nadia-pieniazeksksw-turniej-ziemia-konecka-druzyna-04sksw-turniej-ziemia-konecka-druzyna-02sksw-turniej-ziemia-konecka-konskie-listopad