REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Rozpoczęła się jubileuszowa, 20. edycja Zimowej Akademii Karate organizowanej przez Skarżyski Klub Sportów Walki Kyokushin-Karate. Uczestnicy będą jednak nie tylko trenowali, ale też spędzali czas na innych atrakcjach.

 

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Zimowa Akademia Karate, która odbywa się w ferie zimowe, to inicjatywa Zbigniewa Zaborskiego i jego klubu. W tym roku odbywa się po raz dwudziesty, co czyni ją jedną z najstarszych cyklicznych imprez sportowo-rekreacyjnych w Skarżysku-Kamiennej przeznaczonych dla dzieci i młodzieży.

W zajęciach, które będą trwać przez dwa tygodnie ferii biorą udział osoby już trenujące, jak i ci, którzy dopiero chcieliby zacząć przygodę z karate. Treningi są idealną okazją ku temu, aby złapać bakcyla karate.

Choć z nazwy to nie wynika, treningi karate to nie jedyny punkt programu Akademii. Zajęcia na sali przeplatane są bowiem rozmaitymi wycieczkami i innymi atrakcjami sportowymi. Uczestnicy odwiedzą lodowisko, basen czy kręgielnię w naszym mieście. W planach są też wyjazdy poza Skarżysko – na stok w Bałtowie lub Krajnie, do parku wodnego w Krakowie czy na trampoliny do Warszawy. Akademia zakończy się dyskoteką.

Tegoroczną Zimową Akademię Karate otworzył prezydent Konrad Krönig, którzy życzył uczestnikom udanej zabawy.

Do tych życzeń dołącza się również ProSkarżysko!

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to