REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Dla już ćwiczących w klubie będzie to dodatkowa atrakcja, a dla potencjalnych adeptów pierwszy kontakt z karate i być może początek długiej z nią przygody. Zimowa Akademia Karate, która właśnie wystartowała, to połączeni zajęć sportowych z rozrywkowymi.

Zbigniew Zaborski i jego Skarżyski Klub Sportów Walki już po raz 19. zaprosili najmłodszych mieszkańców miasta na zajęcia w trakcie ferii zimowych. Jednak Zimowa Akademia Karate to nie tylko nauka sztuk walki, których w tym roku będzie więcej niż samo karate, ale także wiele innych atrakcji.

Uczestnicy akademii będą na zmianę ćwiczyć na sali oraz udawać się na wycieczki. Zarówno na bliższe, jak na lodowisko czy do kina, jak i na dalsze – do parku wodnego w Krakowie czy parku trampolin w Warszawie. Na zakończenia odbędzie się dyskoteka.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Na poniedziałkowym spotkaniu w Kombinacie Formy obecni już karatecy klubu otrzymali dyplomy za awanse na wyższe stopnie kyu. Egzamin odbył się jeszcze w zeszłym roku. Najwyższy stopień posiada obecnie Bartłomiej Pająk, który ma już czarny pas.

Wśród ćwiczących w klubie, poza liczną grupą dzieci i młodzieży, są też dorośli. Większość z nich ćwiczy wspólnie z dziećmi, jak choćby państwo Świerczyńscy, którzy na treningi przyprowadzili swoje dzieci, Maję i Borysa, a wkrótce potem sami poszli w ślady swoich pociech.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo Dziekuję Rodzicom za zaufanie, redakcji z wspaniałą fotorelację. Informuję, że przyszło na zimową akademię około 100 osób i kolejni dzwonią chcąc się zapisać. Niestety dla bezpieczeństwa więcej osób nie mogę przyjąć, a dzieciom , którym udało się zapisać życzę wspaniałej cudownej zabawy. Jutro lodowisko i basen, a kolejne dni to kolejne atrakcje Park Wodny Kraków, Hangar 646 Warszawa i seansem kinowym zakończymy pierwszy tydzień, by w drugim tygodniu odbyć kolejne wspaniałe wycieczki jak wyjazd na narty, kulig, ognisko, spotkanie z gwiazdą sportów walki i inne niespodzianki, a na zakończenie słodkie prezenty, i dyskoteka do białego rana. Tak się bawi Akademia Karate prowadzona przez moją skromną osobę i jest to już 19-ta akademia z kolei i będą następne po niej bowiem będzie Letnia Akademia Karate, obóz karate etc.. Wszystkim serdecznie Dziękuję za dzisiaj i spotykamy się jutro. OSU

  2. Bardzo Dziękuję Rodzicom za zaufanie, redakcji proskarzysko z wspaniałą fotorelację. Informuję, że przyszło na zimową akademię około 100 osób i kolejni dzwonią chcąc się zapisać. Niestety dla bezpieczeństwa więcej osób nie mogę przyjąć. Dzieciom , którym udało się zapisać życzę wspaniałych wrażeń i cudownej zabawy. Jutro lodowisko i basen, a kolejne dni to kolejne atrakcje:… Park Wodny Kraków, Hangar 646 Warszawa i seansem kinowym zakończymy pierwszy tydzień, by w drugim tygodniu odbyć kolejne wspaniałe wycieczki jak wyjazd na narty, kulig, ognisko, spotkanie z gwiazdą sportów walki i inne niespodzianki, a na zakończenie słodkie prezenty, i dyskoteka do białego rana. Tak się bawi Akademia Karate prowadzona przez moją skromną osobę i jest to już 19-ta akademia z kolei i będą następne po niej. Latem w sierpniu będzie kolejna Letnia Akademia Karate, na przełomie czerwca lipca obóz karate nad morzem w Mrzeżynie etc.. Wszystkim serdecznie Dziękuję za dzisiaj i spotykamy się jutro. OSU.

Comments are closed.