Strzelnica w Łącznej zaprasza. Dzień otwarty cieszył się ogromnym zainteresowaniem

1246
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Strzelnica w Łącznej to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić oko lub własną broń. Świętokrzyski Klub Strzelecki zaprosił na dzień otwarty, aby zarazić bakcylem strzelectwa jeszcze więcej osób. I dużo osób skorzystało.

Strzelnica w Łącznej w Powiecie Skarżyskim to obiekt położony w bardzo malowniczym miejscu, tuż przy drodze serwisowej biegnącej wzdłuż trasy ekspresowej S7. Z wysoko położnego punktu rozciągają się piękne widoki na okolicę.

Te jednak nie są głównym punktem zainteresowania użytkowników. Ci zdecydowanie wolą patrzeć przez celownik do tarczy i celować w sam jej środek.

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Strzelnica w Łącznej zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby postrzelać, zarówno nowicjuszy, jak i zaawansowanych, zarówno posiadaczy broni, jak i tych, którzy jej nie mają. Na miejsca do użytku są różne rodzaje broni krótkiej i długiej.

Na strzelnicę zaprasza jej właściciel i prezes Świętokrzyskiego Klubu Strzeleckiego Karol Piwowarczyk:

Nasza strzelnica jest dla wszystkich chętnych. Zapraszamy posiadaczy własnej broni oraz tych, którzy jej nie mają. Ci drudzy, chcący postrzelać, w ramach usługi otrzymują pełny instruktaż. Nikt u nas nie jest pozostawiony samemu sobie. Młodzież do lat 18 też jest na naszej strzelnicy mile widziana, ale oczywiście pod opieką dorosłych. Zapraszamy też osoby zainteresowane zrobieniem pozwolenia na własną bron kolekcjonerską. W przyszłości nie wykluczamy otwarcia sekcji strzeleckiej, jeśli będzie zainteresowanie. Mamy swoją stronę z systemem rezerwacji, infolinię, Facebooka, maila. Możliwości kontaktu jest dużo. Zachęcamy!Karol Piwowarczyk

Strona strzelnicy w Łącznej: https://strzelnicawlacznej.pl/

Sposobem na zachętę był dzień otwarty, który odbył się w czerwcu 2023 roku. Z zaproszenia skorzystało dużo osób, w tym sporo młodzieży. Do stanowisk strzelniczych ustawiała się spora kolejka, ale każdy dostał swoją szansę sprawdzenia się.

Gospodarze przygotowali grill z poczęstunkiem, pogoda była idealna, więc wszyscy opuszczali obiekt zadowoleni, szczególnie jeśli mieli na koncie dużo „dziesiątek”.