REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Suchedniowski Rajd Rowerowy 2020 musiał mieć ograniczoną liczbę uczestników ze względu na obostrzenia, ale nijak nie wpłynęło to na satysfakcję z uczestnictwa u miłośników pedałowania.

Tegoroczny, już szesnasty, Suchedniowski Rajd Rowerowy odbył się prawie cztery miesiące później, niż zwyczajowo się to dzieje, to jeszcze musiał mieć limit uczestników w liczbie 150. To ponad dwa razy mniej niż ruszało na trasy w ostatnich latach w imprezie organizowanej przez Suchedniowskie Stowarzyszenie Cyklistów.

Limitowana liczba miejsc nie wpłynęła jednak na to, że uczestnikom się podobało. Czekało na nich sześć tras o różnej długości. Dzięki temu w drogę mogły ruszyć i dzieci, i dorośli.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Na mecie czekał poczęstunek oraz loteria z nagrodami. Zarówno start jak i meta znajdowały się na Ośrodku Sportu i Rekreacji nad zalewem w Suchedniowie.

Podczas rajdu zbierano pieniądze na leczenie Jasia Czarnoty, syna skarżyszczanina Mariusza Czarnoty. Czteroletni chłopiec zmaga się z neuroblastomą, nowotworem jamy brzusznej. Do puszki zebrano 500 złotych.

 

Zobacz więcej zdjęć na portalu Echa Dnia:  Suchedniowski Rajd Rowerowy 2020

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to