Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

W najbliższą niedzielę w Skarżysku-Kamiennej znów rozbłyśnie Światełko do Nieba. Tym razem jako wyraz poparcia dla Jurka Owsiaka i dla uczczenia pamięci zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Jest to pomysł prezydenta miasta Konrada Kröniga.

Skarżysko-Kamienna również przyłączy się do odbywających się w całej Polsce akcji mających związek z tragicznym niedzielnym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jego następstwami.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

 

Prezydent Skarżyska Konrad Krönig wpadł na pomysł, aby zebrać się pod rondem WOŚP i udzielić poparcia szefowi Orkiestry, który zapowiedział rezygnację z kierowania WOŚP, oraz uczcić w ten sposób pamięć Pawła Adamowicza, który zmarł wskutek ran zadanych podczas finału Orkiestry w Gdańsku. – Wspólnie pokażmy swoje poparcie dla Orkiestry i Jurka, wspólnie wyraźmy swój sprzeciw wobec nienawiści, której w życiu publicznym jest niestety coraz więcej – napisał na swoim urzędowym profilu na Facebooku prezydent Skarżyska.

 

Będzie to więc drugie, po tym, które zakończyło niedzielny finał WOŚP, Światełko do Nieba, tym razem pod hasłem #MurzemZaOwsiakiem. Miejsce na taką akcję nie mogło być inne jak rondo imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na skrzyżowaniu ulic Norwida, Metalowców i Paryskiej.

Uroczyste nadanie rondu imienia WOŚP, oczywiście z udziałem Jurka Owsiaka, miało miejsce w maju, a Jurek Owsiak był na nim obecny. Zobacz relację: Jurek Owsiak osobiście i uroczyście otworzył rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Prezydent wraz z Zarządem Powiatu Skarżyskiego zapraszają wszystkich na rondo WOŚP w najbliższą niedzielę, 20 stycznia, na godz. 20.00.

swiatelko do nieba skarzysko
Światełko do Nieba pod hasłem #MuremZaOwsiakiem odbędzie się 20 stycznia o godz. 20.00 przy rondzie WOŚP (grafika: Urząd Miasta)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here