Świętokrzyscy Motórzyści na zlocie 2022: Spod Kauflanda w Skarżysku przez świętokrzyskie do Bliżyna

2088
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Na corocznym letnim zlocie spotkali się Świętokrzyscy Motórzyści. Zaczęli, jak zwykle, przed Kauflandem w Skarżysku-Kamiennej, a zakończyli w Bliżynie nad zalewem.

Ja co roku o tej porze roku przed Kauflandem w Centrum Handlowym Talgo w Skarżysku-Kamiennej zaroiło się od motocykli. Na mieście też było głośniej, niż zwykle, bo najpierw motocykliści zjeżdżali się do Skarżyska, apotem razem przejechali po ulicach miasta w paradzie.

Zlot to inicjatywa Świętokrzyskich Motorzystów, czyli miłośników jednośladów z regionu, ale nie tylko świętokrzyskiego. Na maszynach widać rejestracje także z innych województw. Są też inne grupy, w tym Dzikie Wieprze z Bliżyna i Motocyklowi Terroryści.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Wśród motocyklistów sporo jest dzieciaków. Podobnie wśród widzów, którzy co roku przychodzą popatrzeć na imponujące motocykle. A wśród tych są bardzo różne rodzaje, modele i marki. Jedne nowe, inne już w wieku klasyków.

Ze Skarżyska motocykliści pojechali w ponad stukilometrową przejażdżkę po regionie, a zakończyli ją nad zalewem w Bliżynie.

 

3 KOMENTARZE

  1. Panie dziennikarzu!!! MatÓrzyści???? A którzy to taki???Ja pikolę…jaka szkołę Pan kończył???Maturzyści!!!!!!!!!!!!!

  2. Widze że już samo czytanie kuleje – Maturę mamy dawno za sobą , Nazwa pochodzi od popularnego w minionych dekadach słowa ,, motór ”.

  3. Chyba Świętokrzyscy Milicjanci. Strach japę otworzyć. No i poziom adekwatny do ekipy. Jak nie chcecie mieć kłopotów omijać szerokim łukiem.

Comments are closed.