Prezenty, szaleństwo na quadach, a przede wszystkim mnóstwo radości. Takie były Motomikołajki 2023 w Przystani w Skarżysku

1416
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Motocykliści jak co roku sprawili mnóstwo radości wychowankom placówki opiekuńczo-wychowawczej Przystań w Skarżysku. W tym roku zabrali ze sobą jeszcze strażaków oraz miłośników quadów.

Motocyklowe mikołajki w skarżyskiej Przystani to już kilkunastoletnia tradycja. I w tym roku stało się jej zadość. A jakby tego było mało, to było inaczej niż zwykle, bo motocykliści dołożyli do prezentów jeszcze ekstra atrakcje.

Mikołajki nie mogły się obejść bez prezentów, więc i w tym roku dzieci i młodzież je dostali. Co warte podkreślenia, motocykliści w tym roku nie wkładali do paczek słodyczy. Były trwałe prezenty i do tego takie, jakie obdarowani sobie wymarzyli.

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wychowankowie ośrodka podziękowali własnoręcznie przygotowanymi kartkami świątecznymi. Za jak zawsze ciepłe i miłe spotkanie dziękował też dyrektor Przystani Rafał Miernik.

Grudzień to w zasadzie pora mało motocyklowa. Dwa jednoślady jednak zajechały pod Przystań na ulicy Rejowskiej. Więcej było za to quadów, które przyjechały ciężarówką z przyczepą, a wraz z nimi ich właściciele, czyli grupa Łyki Squad. To ekipa mieszkańców Skarżyska Kościelnego i Grzybowej Góry. W konwoju pojazdów, jakie zajechały pod Przystań, był też wóz strażacki, którym przyjechali druhowie z OSP Gadka.

Śnieg, który nie sprzyja motocyklistom, uatrakcyjnił za to przejażdżki quadami wokół Przystani. Dla dzieci i młodzieży była to dodatkowa porcja radości.

Motomikołajki to zasługa kilku grup motocyklowych z regionu – Świętokrzyskich Motórzystów, Motocyklowych Terrorystów, Dzikich Wieprzy z Bliżyna oraz CK Riders Kielce. To oni byli fundatorami prezentów, a wsparli ich w tym, przekazując podarki: Port Lotniczy Warszawa-Radom, McDonald’s, klub fitness Silver Gym w Skarżysku, Stajnia Eroza Łączna oraz hotel Binkowski Resort Kielce.

Przeczytaj również:

W Przystani duża radość! Łazienki jak nowe, odnowione też korytarze, a do tego jeszcze prezenty od Fundacji Castorama