Kto wygra w trzeciej edycji akcji Tesco „Decydujesz, pomagamy”?

2174
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Akcja promująca zdrowe odżywianie, skarżyski klub seniora czy nauka udzielania pierwszej pomocy – na co powinny być dzięki naszym głosom przeznaczone pieniądze od Tesco?

Trwa głosowanie w trzeciej edycji akcji „Decydujesz, pomagamy”. W sklepach Tesco w Skarżysku i Suchedniowie możemy wybrać jeden z trzech pomysłów, który otrzyma 5 tysięcy złotych na realizację.

Przy kasie każdy z klientów powinien otrzymać żeton, który należy wrzucić do odpowiedniej urny zlokalizowanej w pobliżu kas. Na urnach znajduje się informacja o projektach i wyniki głosowania w poszczególnych tygodniach jego trwania.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W tej edycji o grant rywalizują:

 • Rozsmakuj się w zdrowiu II
  Fundacja Szlachetne Serce
  Kontynuacja projektu „Rozsmakuj się w Zdrowiu”. Celem jest nauczenie dzieci zasad zdrowego żywienia. Dzięki warsztatom kulinarnym najmłodsi nauczą się samodzielności i kreatywności, poznają smaki ziół, przypraw, warzyw i owoców. Będą one kroić, mieszać, gotować i piec, a to wszystko pod czujnym okiem profesjonalnego kucharza. Na koniec zajęć odbędzie się degustacja. Dzieci staną się smakoszami zdrowej żywności, co z pewnością przełoży się na ich zdrowie.
 • Skarżyski Klub Seniora
  Stowarzyszenie „Chcieć znaczy móc”
  Projekt „Skarżyski Klub Seniora” skierowany jest do seniorów, którzy stanowią w naszym mieście dużą grupę społeczną i dysponują wolnym czasem. Dzięki kontynuacji zajęć w Klubie, uczestnicy aktywnie spędzają czas, zawierają nowe znajomości, poprawiają sprawność ruchową w przyjaznej atmosferze, a tym samym dbają o dobrą formę na dziś i jutro. Planowana jest także organizacja zajęć z psychologiem i informatykiem oraz zajęcia z biblioterapii.
 • Uczmy się ratować!
  Strzelecka Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza
  Życie ludzkie jest bezcenne i nie wolno się bać go ratować. Program ma na celu naukę pierwszej pomocy już od najmłodszych lat szkolnych. Pierwsza pomoc uczy szacunku i odpowiedzialności za ludzkie zdrowie i życie, prawidłowe wezwanie pomocy, resuscytacja krążeniowo-oddechowa i pozycja boczna bezpieczna to podstawy, które powinny znać wszyscy uczniowie.

Głosowanie trwa do 31 października 2017 roku. Zwycięzców poznamy w listopadzie.

Na poszczególne projekty głosujemy w sklepach Tesco:

 • Spółdzielcza, Skarżysko
 • Piłsudskiego, Skarżysko
 • Zagórska, Suchedniów

Zapraszamy do udziału!

W drugiej edycji akcji w Skarżysku wygrało Stowarzyszenie Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych „Chcieć znaczy móc” (SAZON), które zorganizowało Skarżyski Klub Seniora, a które teraz walczy o ponowne zwycięstwo.

W obecnej edycji akcji „Decydujesz, pomagamy” firma Tesco rozda 125 grantów po 5 tysięcy złotych każdy. Otrzymają je organizacje społeczne działające na rzecz lokalnej społeczności.

Tesco - Decydujesz, pomagamy - Skarżysko (fot. materiały prasowe)
fot. materiały prasowe

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to