Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Kilkanaście litrów krwi zebrano podczas corocznej zbiórki w skarżyskim oddziale PGE Obrót. Do pracowników firmy przyłączyli się policjanci, strażacy oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

Już po raz trzeci PGE Obrót Oddział w Skarżysku-Kamiennej zorganizowało zbiórkę krwi. Tego cennego daru życia nigdy nie jest za wiele. – W naszej zbiórce biorą udział nie tylko nasi pracownicy, ale też mieszkańcy miasta, w tym służby mundurowe. W ten sposób pragniemy upamiętnić rocznicę wybuchu II wojny światowej. Nasi przodkowie przelewali krew za naszą wolność, a my oddajemy krew tym, którzy jej potrzebują. To nasz przejaw troski o drugiego człowieka, ale i wyraz szacunku dla naszej historii. To wyraz wdzięczności dla tych, dzięki którym dziś możemy żyć w wolnym kraju i cieszyć się wolnością – powiedziała dyrektor skarżyskiego oddziału PGE Obrót Barbara Czerwińska.

Szefowa firmy sama dała dobry przykład, również oddając krew, a za jej przykładem poszło ponad trzydzieści osób, dzięki czemu zebrano kilkanaście litrów krwi.

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na apel PGE Obrót licznie odpowiedzieli mundurowi, w tym policjanci i strażacy skarżyskich komend powiatowych, oraz żołnierze 10. Świętokrzyskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej.

Za oddaną krew krwiodawcy otrzymali napoje, słodki poczęstunek oraz upominek od firmy PGE Obrót.