REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Kilkanaście litrów krwi zebrano podczas corocznej zbiórki w skarżyskim oddziale PGE Obrót. Do pracowników firmy przyłączyli się policjanci, strażacy oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

Już po raz trzeci PGE Obrót Oddział w Skarżysku-Kamiennej zorganizowało zbiórkę krwi. Tego cennego daru życia nigdy nie jest za wiele. – W naszej zbiórce biorą udział nie tylko nasi pracownicy, ale też mieszkańcy miasta, w tym służby mundurowe. W ten sposób pragniemy upamiętnić rocznicę wybuchu II wojny światowej. Nasi przodkowie przelewali krew za naszą wolność, a my oddajemy krew tym, którzy jej potrzebują. To nasz przejaw troski o drugiego człowieka, ale i wyraz szacunku dla naszej historii. To wyraz wdzięczności dla tych, dzięki którym dziś możemy żyć w wolnym kraju i cieszyć się wolnością – powiedziała dyrektor skarżyskiego oddziału PGE Obrót Barbara Czerwińska.

Szefowa firmy sama dała dobry przykład, również oddając krew, a za jej przykładem poszło ponad trzydzieści osób, dzięki czemu zebrano kilkanaście litrów krwi.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Na apel PGE Obrót licznie odpowiedzieli mundurowi, w tym policjanci i strażacy skarżyskich komend powiatowych, oraz żołnierze 10. Świętokrzyskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej.

Za oddaną krew krwiodawcy otrzymali napoje, słodki poczęstunek oraz upominek od firmy PGE Obrót.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to