Ekonomik z patronatem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego

1826
Umowę o współpracy podpisali dziekan Wydziału Prawa, Administracji i Zarządzania UJK prof. zw. dr hab. Jerzy Jaskiernia oraz dyrektor ZSE Joanna Romanowska.
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Zespół Szkół Ekonomicznych w Skarżysku-Kamiennej został objęty patronatem naukowym i dydaktycznym przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Dzięki nawiązaniu współpracy młodzież będzie mogła uczestniczyć w:

  • wykładach,
  • seminariach,
  • konferencjach,
  • warsztatach organizowanych przez UJK.

Wykładowcy uczelni wyrazili chęć i gotowość do uczestnictwa w imprezach i uroczystościach organizowanych przez Ekonomik, jak również prowadzenie w szkole wykładów.

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Uniwersytet zaoferował także:

  • pomoc i konsultacje w zakresie opracowywania programów kształcenia szkoły,
  • wspieranie nauczycieli w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,
  • umożliwienie kadrze dydaktycznej i uczniom udziału w projektach i konkursach organizowanych przez UJK,
  • promowanie wśród studentów UJK możliwości pracy z uczniami naszej szkoły na zasadzie wolontariatu w ramach zajęć pozalekcyjnych.

Uroczyste podpisanie umowy odbyło się w siedzibie Wydziału Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Uniwersytet reprezentował  dziekan Wydziału Prawa, Administracji i Zarządzania prof. zw. dr hab. Jerzy Jaskiernia oraz prodziekan ds. ogólnych i finansowych, dr Magdalena Molendowska.

Zespół Szkół Ekonomicznych reprezentowały dyrektor Joanna Romanowska i wicedyrektor Iwona Dębińska. – Fakt objęcia naszej szkoły patronatem naukowym i dydaktycznym przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego stanowi dla nas powód do dumy i satysfakcji. Nie mamy także wątpliwości, że przyniesie naszym uczniom i nauczycielom wiele wymiernych korzyści, które w przyszłości zaowocują poprawą jakości kształcenia, a zatem przyczynią się do jeszcze lepszego funkcjonowania szkoły oraz jeszcze lepszego przygotowania naszych absolwentów do odnalezienia się na rynku edukacyjno- zawodowym – komentuje dyrekcja.