Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Mali skarżyszczanie, Kaja i Kacper Pisarkowie, potrzebują pieniędzy na leczenie zaniku mięśni. Sobotni maraton zumby był kolejną imprezą, która miała na celu pomóc dzieciom.

W sobotnie popołudnie w sali tanecznej Miejskiego Centrum Kultury zjawiło się kilkadziesiąt osób, aby aktywnie spędzić czas, a przy okazji wspomóc finansowo Kaję i Kacpra. Za dowolną opłatą można było dołączyć do zabawy pod okiem instruktorów.

Uczestników maratonu przywitali wspólnie dyrektor MCK Katarzyna Michnowska-Małek oraz Kaja i Kacper we własnej osobie. Kacper zaskoczył wszystkich i zaśpiewał w ramach podziękowań piosenkę.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Maraton poprowadzili: Agata Młynarczyk, Kornelia Michalczyk, Ilona Piwowarczyk, Izabela Kusiak oraz Artur Cieślik, a o muzyczną oprawę zadbał DJ MAUI.

Maraton zumby w Skarżysku-Kamiennej to jedna z wielu imprez, na których zbierane są pieniądze na leczenie Kai i Kacpra Pisarków. Rodzeństwo cierpi na rdzeniowy zanik mięśni, a koszt leków i rehabilitacji jest astronomiczny. Poza maratonem, pieniądze zbierano podczas jubileuszu 5-lecia zespołu Perły z Lamusa. Wkrótce odbędą się kolejne imprezy na rzecz rodzeństwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here