„Piosenka jest dobra na wszystko” - taki tytuł będzie nosił 52. koncert charytatywny Fundacji Daj Szansę ze Skarżyska-Kamiennej
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Najbliższy koncert charytatywny Fundacji Daj Szansę będzie nosił tytuł „Piosenka jest dobra na wszystko”. To oczywiście nawiązanie do utworu Kabaretu Starszych Panów, a to oznacza, że w repertuarze będą właśnie piosenki tego legendarnego duetu.

Zobacz relację z koncertu charytatywnego Fundacji Daj Szansę pt. „Piosenka jest dobra na wszystko”:

Piosenki Kabaretu Starszych Panów są dobre na wszystko, a na koncercie charytatywnym Fundacji Daj Szansę były wyjątkowe

Do końca roku coraz bliżej, więc nadchodzi pora na kolejny koncert charytatywny Fundacji Daj Szansę. Najbliższy będzie miał numer 52 i będzie nosił tytuł „Piosenka jest dobra na wszystko”, który w zasadzie zdradza wszystko.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Będzie to oczywiście koncert z utworami z Kabaretu Starszych Panów. Duet Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski, popularny na przełomie lat 50–60. XX wieku, zyskał sobie ogromną popularność, która trwa do dziś.

Ponadczasowe piosenki Przybory i Wasowskiego zabrzmią tym razem ze sceny Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, a wykonają je obecni i byli stypendyści oraz osoby związane z Fundacją Daj Szansę.

Na scenie wystąpią: Dominika Bracka, Miłosz Dobrucki, Łucja Kruk, Małgorzata Mańkowska, Żaneta Okła, Wiktoria Paduch-Jakubczyk, Alicja Rdzanek, Natalia Sitkowska, Krystian Szczygieł, Maria Walczak, Jakub Wężyk i Aleksandra Zagórska.

W wykonaniu młodych artystów będzie można usłyszeć 17 utworów m.in. takich jak: „Rodzina”, „W czasie deszczu dzieci się nudzą”, „Wesołe jest życie staruszka”, „Już kąpiesz się nie dla mnie”, „Kaziu, zakochaj się” czy „Addio pomidory”.

Koncert jak zawsze będzie też okazją do wręczenia stypendiów Fundacji Daj Szansę przyznanych w roku szkolnym 2023/24.

Czy wiesz, że Fundacja Daj Szansę została laureatem Powiatowych Dębów 2023:

Powiat Skarżyski świętuje 25-lecie. Na uroczystej sesji wiele osób otrzymało wyróżnienia

Koncert charytatywny Fundacji Daj Szansę odbędzie się w sobotę 25 listopada 2023 roku o godz. 17.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Słowackiego 25.

Wstęp na koncert jest wolny, ale jak zawsze mile będą widziane dowolne datki do puszki, które zasilą fundusz stypendialny fundacji.

Zapraszamy!

Partnerami wydarzenia są Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej oraz Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej. Koncert realizowany jest w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Skarżyskiego w 2023 roku w zakresie kultury.

Fundacja Daj Szansę zaprasza na koncert charytatywny pt. „Piosenka jest dobra na wszystko”