REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Atelier Fryzjerskie „Anett” Anety Załęckiej otrzymało nagrodę „Marka Społecznie Odpowiedzialna” magazynu Imperium Kobiet za działalność społeczną – zbiórkę włosów na peruki dla osób chorych na nowotwory.

Atelier Fryzjerskie „Anett” Anety Załęckiej od kilku lat prowadzi zbiórkę włosów „Daj włos!”, które potem trafiają do Fundacji Rak’n’Roll, a ta wykonuje z nich peruki dla osób chorych onkologicznie. Osoby chore otrzymują je bezpłatnie, a trzeba pamiętać, że peruka a prawdziwych włosów kosztuje nawet kilka tysięcy.

Od rozpoczęcia akcji włosy w Atelier Anett oddało już mnóstwo osób. Są wśród nich dzieci, nastolatkowie i dorośli. Włosy oddają również chłopcy i mężczyźni. Nierzadko przyjeżdżają z daleka tylko po to, aby podarować swoje włosy. Oddanie włosów w salonie Anety Załęckiej jest bezpłatne, jak również uczesanie po obcięciu. Każdy dawca otrzymuje dyplom podziękowania od fundacji.

Więcej o akcji „Daj włos!” w Atelier Fryzjerskim „Anett” pisaliśmy tutaj:

Oddajemy włosy na peruki w Atelier Anett. Akcja „Daj włos” przeszła oczekiwania!

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Działalność społeczna Atelier Fryzjerskiego „Anett” została doceniona przez magazyn Imperium Kobiet i odznaczona wyróżnieniem „Marka Społecznie Odpowiedzialna 2019”.

– To wyjątkowe wyróżnienie. Dzięki temu wiem, że to, co robimy w atelier, jest potrzebne i ważne. To utwierdzenie, ze warto pomagać. Wielkie podziękowanie dla kapituły konkursu i Ilony Adamskiej, moich współpracowników oraz przede wszystkim darczyńców, którzy ofiarowują włosy w akcji „Daj włos!”. To też ich nagroda. Sukces jest zawsze pracą i zaangażowaniem wielu ludzi dobrej woli. Jestem spełniona i szczęśliwa w drugim życiu podarowanym przez Boga i chcę mieć udział w darowaniu szczęścia innym. Będę robić to zawsze, dziękuję za nagrodę, ale przede wszystkim dziękuję za zauważenie działań dla chorych onkologicznie – mówi Aneta Załęcka.

Wręczenie nagród odbyło się na nietypowej gali w formie domówki w ekskluzywnym salonie meblowym BoConcept w Warszawie. Jednocześnie obchodzono 13. urodziny agencji I.D. Media należącej do Ilony Adamskiej, wydawcy magazynu Imperium Kobiet.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to