Trzy kroki do metamorfozy – niezwykła moc infuzji tlenowej OXYZEN w Atelier Anett

3785
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Nasze włosy wymagają nieustannej troski. Często jest jednak tak, że wymagają szczególnych zabiegów. Takim zabiegiem jest infuzja tlenowa OXYZEN, od teraz dostępna w moim Atelier Fryzjerskim Anett.

Wokół nas mnóstw jest czynników, które osłabiają nasze włosy i skórę głowy, powodując, że i skóra i włosy chorują. Efekt to problemy skórne i fryzura, z której nie jesteśmy zadowoleni. Zanieczyszczone powietrze, anomalia pogodowe, stres, choroby, a także brak czasu na prawidłowe zadbanie o włosy powodują, że nie jesteśmy zadowolone z tego, jak wyglądają nasze włosy.

Dbajmy więc o nasze włosy najlepiej, jak można. Ważna jest codzienna pielęgnacja wysokiej jakości produktami. W moim Atelier Fryzjerskim Anett można nie tylko wykonać zabieg wysokiej jakości, ale i nabyć szampony, odzywki, balsamy i wiele innych produktów, których można używać na co dzień w domu.

Zniszczone włosy to nie ostateczność!

Za zły stan włosów często odpowiadają problemy skórne. Starzenie się skóry i pogorszenie stanu włosów są spowodowane różnymi czynnikami: złym krążeniem krwi, zanieczyszczeniami, nieodpowiednią pielęgnacją, promieniami UVB czy chorobami. To najczęstsze czynniki, które są odpowiedzialne za pogorszenie się tkanki łącznej skóry, a tym samym skutkują osłabieniem włosów.

REKLAMA
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie - Bartosz Bętkowski

Dochodzi wówczas do zniszczenia kolagenu i elastyny w skórze głowy, ale możemy temu zapobiec poprzez dotlenienie skóry, czyli ponowne „unaczynienie”, dzięki czemu skóra odzyskuje witalność, promienność i miękkość. Włosy są znów zdrowsze – zregenerowane, odżywione i nawilżone.

OXYZEN – zbawienny tlen dla włosów i skóry głowy

Z pomocą idzie nam nowoczesna technologia, która pomaga walczyć z tym, co dla naszych włosów ma szkodliwe działanie. Jednym ze sposobów jest maszyna OXYZEN, która korzysta z nowoczesnych technologii, aby pomóc nam odzyskać piękne włosy i móc cieszyć się nimi na co dzień.

OXYZEN to wyjątkowe urządzenie, które wzmacnia działanie preparatów SIMPLY ZEN poprzez łączenie ich z cząsteczkami tlenu i aplikację na skórę głowy. Preparaty SIMPLY ZEN wykorzystują z kolei wszystko, co najlepsze w naturze.

Technologia zastosowana w maszynie OXYZEN, połączona ze specjalnymi zabiegami, wzmacnia działanie preparatów i pomaga w leczeniu różnych zaburzeń skóry głowy i włosów, poprawiając mikrokrążenie tkanek poprzez dotlenienie skóry głowy.

OXYZEN natychmiast daje widoczne rezultaty przywracając skórze witalność, a także sprawdza się jako działanie, które dodatkowe upiększa włosy.

Maszyna SIMPLY ZEN OXYZEN wykorzystuje współczesną technologię, która przy pomocy czystego tlenu wzmacnia działania kuracji dla skóry głowy i włosów, poprawiając mikrokrążenie skóry i poprawiając wygląd włosów. Skóra jest zdrowsza, a włosy miękkie i błyszczące.

Jako jedna z pierwszych z zabiegu infuzji tlenowej na skórę głowy OXYZEN skorzystała Ewa Sokołowska, która sama stosuje ten zabieg w swoim gabinecie kosmetologii i podologii Podoskin, ale na twarz. Była po nim bardzo zadowolona.

Rytuały OXYZEN – który wybierzesz?

Poniżej 10 rytuałów SIMPLY ZEN OXYZEN do zastosowania w konkretnych dolegliwościach i dla konkretnych potrzeb. Można wybrać najlepszy dla siebie.

 • Equlibrium – rytuał dodający witalności i przywracający równowagę
 • Calming – kojący rytuał dla podrażnionej i wrażliwej skóry głowy
 • Detoxifying – ochronny i detoksyfikujący rytuał
 • Dandruff – oczyszczający rytuał przeciwdziałający łupieżowi i łuszczącej się skórze głowy
 • Normalazing – normalizujący rytuał zwalczający nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy i włosów
 • Stimulating – stymulujący i energetyzujący rytuał
 • Densifying Periodic – zgęszczający rytuał przy tymczasowym problemie wypadających włosów
 • Densifying Active – zagęszczający rytuał przy intensywnym wypadaniu włosów
 • Time Reverse – nawilżający, rewitalizujący, regenerujący i orzeźwiający rytuał
 • Time Reverse Extreme – orzeźwiający, regenerujący i ożywiający rytuał

Zapraszam do wypróbowania niezwykłej serii kosmetyków SIMPLY ZEN. Są one idealne zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Wspólnie dobierzemy optymalny, aby wydobyć piękno włosów i przywrócić zdrowie skórze głowy.

W razie potrzeby  pomoże nam w tym kamera z mikroskopem, którą mamy w Atelier Fryzjerskim Anett. Dzięki temu nie umknie nam prawdziwa przyczyna tego, że włosy odbiegają od ideału.

Zapraszam serdecznie na infuzję tlenową OXYZEN!

Pozdrawiam.
Aneta Załęcka