Trzy kroki do metamorfozy – niezwykła moc infuzji tlenowej OXYZEN w Atelier Anett

3638
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Nasze włosy wymagają nieustannej troski. Często jest jednak tak, że wymagają szczególnych zabiegów. Takim zabiegiem jest infuzja tlenowa OXYZEN, od teraz dostępna w moim Atelier Fryzjerskim Anett.

Wokół nas mnóstw jest czynników, które osłabiają nasze włosy i skórę głowy, powodując, że i skóra i włosy chorują. Efekt to problemy skórne i fryzura, z której nie jesteśmy zadowoleni. Zanieczyszczone powietrze, anomalia pogodowe, stres, choroby, a także brak czasu na prawidłowe zadbanie o włosy powodują, że nie jesteśmy zadowolone z tego, jak wyglądają nasze włosy.

Dbajmy więc o nasze włosy najlepiej, jak można. Ważna jest codzienna pielęgnacja wysokiej jakości produktami. W moim Atelier Fryzjerskim Anett można nie tylko wykonać zabieg wysokiej jakości, ale i nabyć szampony, odzywki, balsamy i wiele innych produktów, których można używać na co dzień w domu.

Zniszczone włosy to nie ostateczność!

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Za zły stan włosów często odpowiadają problemy skórne. Starzenie się skóry i pogorszenie stanu włosów są spowodowane różnymi czynnikami: złym krążeniem krwi, zanieczyszczeniami, nieodpowiednią pielęgnacją, promieniami UVB czy chorobami. To najczęstsze czynniki, które są odpowiedzialne za pogorszenie się tkanki łącznej skóry, a tym samym skutkują osłabieniem włosów.

Dochodzi wówczas do zniszczenia kolagenu i elastyny w skórze głowy, ale możemy temu zapobiec poprzez dotlenienie skóry, czyli ponowne „unaczynienie”, dzięki czemu skóra odzyskuje witalność, promienność i miękkość. Włosy są znów zdrowsze – zregenerowane, odżywione i nawilżone.

OXYZEN – zbawienny tlen dla włosów i skóry głowy

Z pomocą idzie nam nowoczesna technologia, która pomaga walczyć z tym, co dla naszych włosów ma szkodliwe działanie. Jednym ze sposobów jest maszyna OXYZEN, która korzysta z nowoczesnych technologii, aby pomóc nam odzyskać piękne włosy i móc cieszyć się nimi na co dzień.

OXYZEN to wyjątkowe urządzenie, które wzmacnia działanie preparatów SIMPLY ZEN poprzez łączenie ich z cząsteczkami tlenu i aplikację na skórę głowy. Preparaty SIMPLY ZEN wykorzystują z kolei wszystko, co najlepsze w naturze.

Technologia zastosowana w maszynie OXYZEN, połączona ze specjalnymi zabiegami, wzmacnia działanie preparatów i pomaga w leczeniu różnych zaburzeń skóry głowy i włosów, poprawiając mikrokrążenie tkanek poprzez dotlenienie skóry głowy.

OXYZEN natychmiast daje widoczne rezultaty przywracając skórze witalność, a także sprawdza się jako działanie, które dodatkowe upiększa włosy.

Maszyna SIMPLY ZEN OXYZEN wykorzystuje współczesną technologię, która przy pomocy czystego tlenu wzmacnia działania kuracji dla skóry głowy i włosów, poprawiając mikrokrążenie skóry i poprawiając wygląd włosów. Skóra jest zdrowsza, a włosy miękkie i błyszczące.

Jako jedna z pierwszych z zabiegu infuzji tlenowej na skórę głowy OXYZEN skorzystała Ewa Sokołowska, która sama stosuje ten zabieg w swoim gabinecie kosmetologii i podologii Podoskin, ale na twarz. Była po nim bardzo zadowolona.

Rytuały OXYZEN – który wybierzesz?

Poniżej 10 rytuałów SIMPLY ZEN OXYZEN do zastosowania w konkretnych dolegliwościach i dla konkretnych potrzeb. Można wybrać najlepszy dla siebie.

  • Equlibrium – rytuał dodający witalności i przywracający równowagę
  • Calming – kojący rytuał dla podrażnionej i wrażliwej skóry głowy
  • Detoxifying – ochronny i detoksyfikujący rytuał
  • Dandruff – oczyszczający rytuał przeciwdziałający łupieżowi i łuszczącej się skórze głowy
  • Normalazing – normalizujący rytuał zwalczający nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy i włosów
  • Stimulating – stymulujący i energetyzujący rytuał
  • Densifying Periodic – zgęszczający rytuał przy tymczasowym problemie wypadających włosów
  • Densifying Active – zagęszczający rytuał przy intensywnym wypadaniu włosów
  • Time Reverse – nawilżający, rewitalizujący, regenerujący i orzeźwiający rytuał
  • Time Reverse Extreme – orzeźwiający, regenerujący i ożywiający rytuał

Zapraszam do wypróbowania niezwykłej serii kosmetyków SIMPLY ZEN. Są one idealne zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Wspólnie dobierzemy optymalny, aby wydobyć piękno włosów i przywrócić zdrowie skórze głowy.

W razie potrzeby  pomoże nam w tym kamera z mikroskopem, którą mamy w Atelier Fryzjerskim Anett. Dzięki temu nie umknie nam prawdziwa przyczyna tego, że włosy odbiegają od ideału.

Zapraszam serdecznie na infuzję tlenową OXYZEN!

Pozdrawiam.
Aneta Załęcka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here