REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Wiele osób zadaje sobie pytanie – jak dokonać stylistycznej metamorfozy? Jak zmienić swoje włosy, a przy okazji zmienić siebie? Droga do tego nie jest trudna, ale wymaga podjęcia działań ze strony mojego klienta.

Metamorfoza fryzury, a tym samym zmiana image’u, to coś, co nie jest niczym nieosiągalnym, Metamorfozy są dla wszystkich – niezależnie od wieku, niezależnie od płci. Zmiana koloru włosów i uczesania to jednak nie tylko zmiana wizualna – to zmiana myślenia, podejścia do życia – to często zupełnie nowa osoba.

Aby metamorfoza włosów okazała się sukcesem, trzeba podjąć kilka kroków. Istotne jest nie tylko zadbanie o włosy po metamorfozie, ale też i przed nią. Pierwszym ważnym krokiem do stylistycznej metamorfozy jest odpowiednia codzienna pielęgnacja włosów. To bardzo często lekceważony aspekt. Wiele osób myśli, że wystarczy jakikolwiek szampon i odżywka, jakakolwiek szczotka czy grzebień. Tak nie jest.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Zarówno włosy, jak i skóra głowy, wymagają odpowiedniej pielęgnacji, także tej codziennej. Istotny jest dobór odpowiednich dla rodzaju włosów kosmetyków i preparatów. Każda z nas i każdy nas jest inny – tak samo nasze włosy i skóra naszej głowy.

Dlatego w moim atelier pracuję od niedawna na preparatach SIMPLY ZEN marki z.one concept, a Atelier Fryzjerskie Anett jest salonem partnerskim tej marki. Seria ta obejmuje wiele produktów do konkretnych zastosowań. Zależności od potrzeb stosuje się preparaty:

 • łagodzące
 • przywracające równowagę
 • oczyszczające
 • ochronne
 • odżywcze
 • regenerujące
 • przeciwutleniające

Seria SIMPLY ZEN obejmuje: szampony, odżywki, balsamy, lotiony, serum, fluidy, olejki i inne. Dzięki dużemu wyborowi można idealnie dopasować produkt do potrzeb naszych włosów i skóry głowy.

Produkty SIMPLY ZEN to połączenie organicznych składników z nowoczesną technologią, aby w skuteczny sposób wzbogacić skórę głowy i włosy w to, co najcenniejsze w naturze.

Preparaty SIMPLY ZEN:

 • zawierają naturalne, przyjazne dla włosów i skóry głowy ekstrakty roślinne
 • pielęgnują włosy i skórę głowy
 • zapobiegają powszechnym dolegliwościom, jak np. łupież
 • relaksują, koją zmysły i dają niezwykłe doznania

A jak pozytywny wpływ na nas ma świadomość, że mamy zdrowe piękne i włosy – nie trzeba przekonywać. Imponująca fryzura to radosny nastrój, lepsze samopoczucie i większa pewność siebie.

W kolejnych odcinkach cyklu „Trzy kroki do metamorfozy” zdradzę niezwykły sposób na piękne włosy, który już stosuję w moim atelier.

Panie, jak również panów, chcących dokonać metamorfozy na swojej głowie, zapraszam do kontaktu:

Atelier Fryzjerskie „Anett”
ul. Powstańców Warszawy 16
tel. 501 033 712

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to