REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Piękne włosy są marzeniem każdej kobiety. Ulubiony kolor, wymarzona długość, a przy tym brak problemów – o tym marzy wiele pań. Na drodze do metamorfozy często trzeba wykonać kilka kroków. Metamorfoza najlepiej uda się na zdrowych włosach wyrastającej ze zdrowej skóry głowy.

Techniki fryzjerskie dają dziś wręcz nieograniczone możliwości co do stylizacji włosów. Niestety, często jest tak, że metamorfoza fryzury  jest utrudniona przez zły stan włosów i skóry głowy.

Takim problemom można dziś łatwo zaradzić. Zarówno dzięki szerokiej gamie kosmetyków i środków do pielęgnacji włosów, jak również dzięki odpowiedniemu traktowaniu włosów.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Pierwszym ważnym krokiem jest odpowiednia pielęgnacja włosów w domu. Aby pomóc włosom zachować ich naturalne piękno oraz dobrą kondycję, trzeba zacząć od ich prawidłowego traktowania.

Metamorfozy są nie tylko dla kobiet

Podstawa to delikatne i nieinwazyjne szampony, odżywki oraz inne produkty do mycia i pielęgnacji. Delikatne traktowanie włosów to też delikatne mycie. Bardzo zalecam masowanie skóry głowy podczas mycia.

W Atelier Fryzjerskim Anett również stawiam na wysoką standardy pielęgnacji włosów. Stąd obecność produktów marki z.one.concept z serii ZIMPLY ZEN.

Seria ta obejmuje wiele produktów do konkretnych zastosowań. Zależności od potrzeb stosuje się preparaty:

  • łagodzące
  • przywracające równowagę
  • oczyszczające
  • ochronne
  • odżywcze
  • regenerujące
  • przeciwutleniające

Seria SIMPLY ZEN to: szampony, odżywki, balsamy, lotiony, serum, fluidy, olejki i inne. Dzięki dużemu wyborowi można idealnie dopasować produkt do potrzeb naszych włosów i skóry głowy. Produkty SIMPLY ZEN to połączenie organicznych składników z nowoczesną technologią, aby w skuteczny sposób wzbogacić skórę głowy i włosy w to, co najcenniejsze w naturze.

Zapraszam do mojego atelier. Jesteśmy salonem partnerskim marki z.one.concept. Z wyjątkowych produktów tej marki można skorzystać na miejscu lub zakupić.

Ja stawiam na nowoczesne farby oparte na barwnikach organicznego pochodzenia. Są to pudry roślinnego pochodzenia, które mieszane z wodą dają naturalne i jednocześnie trwałe kolory. Farby są przyjazne dla włosów i skóry głowy.

Wysokiej klasy farby SIMPLY ZEN dają długotrwały efekt, dają efekt pogrubienia włosa i sprzyjają powrotowi włosów do zdrowia.

Uzupełnieniem stylizacji jest odpowiednio dobrany makijaż, który podkreśla urodę i razem z fryzurą po metamorfozie da oszałamiający efekt.

Zapraszam!
Aneta Załęcka

PS. W następnym wpisie zdradzę nowy i rewolucyjny sposób na to, aby włosy były jeszcze piękniejsze, a skóra głowy zdrowsza

 

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to