Będzie wielki bal dla małej Tosi. Bawiąc się, pomożemy chorej dziewczynce ze Skarżyska

1521
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Wielkimi krokami zbliża się wielki bal charytatywny dla Tosi Majewskiej ze Skarżyska-Kamiennej. Dziewczynka potrzebuje pieniędzy na ratujące jej życie operacje serca.

Zobacz relację z balu dla Tosi Majewskiej w Kombinacie Formy w Skarżysku-Kamiennej:

Kombinatem Formy zawładnęli najmłodsi. Na balu charytatywnym bawili się i pomagali Tosi Majewskiej

 

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Jeszcze mamy w pamięci morsowanie dla Tosi na Rejowie, a już niedługo będzie jej można pomóc w inny sposób. W Play Parku w Kombinacie Formy odbędzie się wielki bar charytatywny.

Wielkie morsowanie dla ratowania serduszka małej Tosi ze Skarżyska. Na Rejowie było mnóstwo morsów i dobrej energii

Antosia Majewska ma nieco ponad rok. Urodziła się z wadą serca o nazwie HLHS (hypoplastic left heart syndrome), czyli zespołem niedorozwoju lewego serca. Upraszczając, wada ta polega na tym, że lewa komora serca nie wykształca się prawidłowo.

Wskutek tego Tosia musiała już i będzie musiała jeszcze przejść operacje serca. Za nią są już dwie. Wkrótce miała być kolejna, ale niemiecka klinika odmówiła zajęcia się dziewczynką ze względu na długą kolejkę oczekujących. Rodzina musi poszukać innej lecznicy.

Leczenie i rehabilitacja Antosi pochłaniają i jeszcze pochłoną ogromne ilości pieniędzy. Stąd imprezy charytatywne dla niej.

 

Na najbliższą, czyli wielki bal charytatywny dla dzieci, zapraszamy do Kombinatu Formy i znajdującego się tam Play Parku. Jak informuje Agnieszka Sieczka-Fidelak, prezeska Stowarzyszenia Przyjazne Skarżysko, które jest współorganizatorem balu, na dzieci czekać będzie wiele atrakcji. Rodzice i opiekunowie też nie będą się nudzić.

W programie balu dla Tosi między innymi:

  • Dyskoteka z czarodziejem i DJ-em
  • Maskotki Krainy Szczęścia – Myszka Mickey, Myszka Minnie i Kubuś Puchatek
  • Animacje i zabawy przygotowane przez Omega Party – malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki oraz zamykanie w ogromnych bańkach mydlanych
  • Zdjęcia za dowolną wpłatą na rzecz Tosi

Gdy dzieci będą się świetnie bawić, ich rodzice i opiekunowie nie tylko nie będą się musieli o nie martwić, ale i samym nie będą się nudzić. W tym czasie dorośli będą mogli bezpłatnie korzystać ze strefy fitness Kombinatu Formy.

W trakcie balu odbywać się będą licytacje przedmiotów i voucherów podarowanych przez sponsorów.

Wielki bar charytatywny dla Tosi Majewskiej odbędzie się w sobotę 29 stycznia 2022 roku w godz. 11.00–13.30 w Kombinacie Formy w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Rejowskiej 99.

Koszt udziału w balu to 25 złotych od dziecka. Dochód zostanie w całości przeznaczony na leczenie Tosi. Wpłaty będą przyjmowane na miejscu, ale tylko w  gotówce. Pieniądze będą bowiem wędrować prosto do puszki.

Rezerwacji można dokonywać pod numerem 731 314 337.

Zapraszamy!

Wielki bal charytatywny dla Tosi Majewskiej odbędzie się w Kombinacie Formy w Skarżysku

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to