Kombinatem Formy zawładnęli najmłodsi. Na balu charytatywnym bawili się i pomagali Tosi Majewskiej

1223
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Bal charytatywny dla Tosi Majewskiej odbył się w Kombinacie Formy w Skarżysku-Kamiennej. Wpływ z balu zasili zbiórkę na rzecz dziewczynki, która urodziła się z poważną wadą serca.

Bal charytatywny to kolejna impreza w naszym mieście na rzecz małej skarżyszczanki Tosi Majewskiej. Stowarzyszenie Przyjazne Skarżysko wspólnie z Kombinatem Formy i działającym w nim KF Play Parkiem zaprosili najmłodszych do zabawy.

Atrakcji było mnóstwo. Poza muzyką na dzieciaki czekały liczne zabawy i konkursy, w tym koło fortuny. To, czego było bardzo dużo, to bańki mydlane. Poza zwykłymi, również ogromne bańki z dziećmi wewnątrz. Czas najmłodszym umilali czarodziej Jacek, Monika Stelmasiuk z papugą Wiolinkiem, a także prowadzące imprezę Agnieszka Sieczka-Fidelak, prezeska Stowarzyszenia Przyjazne Skarżysko, oraz Beata Rybarczyk-Czajkowska z KF Play Parku.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Animacje zapewniła firma Omega Party a maskotki Disneya oraz Minionki – Kraina Szczęścia.

Podczas balu przeprowadzono też licytację voucherów przekazanych przez lokalne firmy.

Wpisowe na bal zostało w całości przeznaczone na pomoc Antosi Majewskiej. Do puszek można było też wrzucać dobrowolne datki. Kwota zebrana podczas balu to 1717 złotych.

Dziewczynkę, która urodziła się z niewykształconą prawidłowo lewą komorą serca, można wesprzeć poprzez zbiórkę crowdfundingową. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie dziewczynki, w tym na czekające ją operacje.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to