rafal czarnecki
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Czworo biegaczy STS-u Skarżysko wzięło w miniony weekend udział w Maratonie Jezioro Tarnobrzeskie. Dwoje, Rafał Czarnecki i jego żona Lidia Czarnecka, zajęli pierwsze miejsca.

Lidia i Rafał Czarneccy odnieśli drugie w przeciągu tygodnia podwójne zwycięstwo. Tydzień wcześniej wygrali w maratonie w Szczecinie. W Tarnobrzegu Rafał Czarnecki wystartował w maratonie, a Lidia Czarnecka w półmaratonie.

Biegacz, a jednocześnie trener STS-u oraz UKS-u Celsium, zdeklasował rywali. Nad drugim na mecie biegaczem miał blisko pół godziny przewagi. – Moich rywali dobił upał. Wszyscy bali się słońca i biegli bardzo wolno – powiedział.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Poza nimi, w imprezie wystartowali Katarzyna Błasiak, która była piata w półmaratonie, oraz Filip Szymkiewicz – czwarty w ćwierćmaratonie.

Rafał Czarnecki przez najbliższe dwa miesiące chce skupić się na treningach, a ewentualne starty, np. w Półmaratonie Wtórpol, potraktować treningowo. – Skupiam się już tylko na maratonach. Po przerwie letniej planuję starty w Gdańsku lub Jastarni oraz Krynicy-Zdroju, a potem w maratonie PKO Silesia Marathon w Katowicach – zapowiada.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

rafal czarnecki
Rafał Czarnecki
lidia czarnecka
Lidia Czarnecka
Katarzyna Błasiak

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to