Wspomnienia z ekranu – Fundacja Daj Szansę zaprasza na jubileuszowy 50. koncert charytatywny

535
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Fundacja Daj Szansę ze Skarżyska-Kamiennej zaprasza na kolejny koncert charytatywny. Możemy być pewni, że będzie piękny, ale tym razem będzie taki podwójnie, bo towarzyszyć mu będzie piękny jubileusz. Będzie to koncert nr 50, a będzie nosił tytuł „Wspomnienia z ekranu”.

50. koncert charytatywny Fundacji Daj Szansę – kliknij i zobacz relację:

Piękny jubileusz Fundacji Daj Szansę. Odbył koncert charytatywny nr 50. Też piękny

OGŁOSZENIA

Koncerty charytatywne Fundacji Daj Szansę są organizowane od początku jej istnienia, od 2000 roku. Wpisały się więc już na stałe w kalendarz fundacji, stanowiąc przy tym bardzo lubiany przez wszystkich związanych z fundacją przejaw jej działalności.

9 grudnia 2000 – odbyła się uroczysta inauguracja działalności Fundacji „Daj Szansę”. Gościem był Donald Tusk

 

Na koncert zaprasza Joanna Wężyk, obecna prezeska Fundacji Daj Szansę:

Koncerty charytatywne organizujemy, co najmniej dwa razy do roku. Jest to najbardziej rozpoznawalny i lubiany przez mieszkańców element działalności naszej fundacji. Mają one za zadanie promować uzdolnioną młodzież mieszkającą w powiecie skarżyskim. Podczas koncertów prezentowane są także prace plastyczne, fotograficzne, literackie dzieci i młodzieży uczestniczących w organizowanych przez fundację konkursach, jak również twórczość indywidualna młodych talentów.

 

Występy przed publiczności lubią też obecni i byli stypendyści Fundacji Daj Szansę. I tym razem to również oni pojawią się na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Tym razem przedstawią repertuar rodem z ekranów. Koncert będzie bowiem nosił tytuł „Wspomnienia z ekranu”. W repertuarze znajdą się znane i lubiane, zwane też kultowymi, piosenki z polskich filmów i seriali.

Koncerty lubią też wszyscy miłośnicy kultury i rozrywki na wysokim poziomie. I to nie tylko ci bezpośrednio związani z Fundacją Daj Szansę jak rodzice stypendystów czy darczyńcy.

Na widowni może zasiąść każdy chętny i dlatego zapraszamy wszystkich na koncert. Koncert charytatywny Fundacji Daj Szansę numer 50 odbędzie się w sobotę 26 listopada 2022 roku o godz. 17.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Słowackiego 25.

Zobacz relację z poprzedniego koncertu Fundacji Daj Szansę:

Takiego koncertu Fundacji Daj Szansę jeszcze nie było. Wystąpili nie tylko stypendyści

 

Wstęp na koncerty Fundacji Daj Szansę jest darmowy, ale podczas koncertów odbywają się zbiórki pieniędzy. Zarówno fundacja, jak i jej podopieczni, liczą, że przybywający na koncert wrzucą coś niecoś do puszek i tym samym wesprą fundusz, który będzie przeznaczony na kolejne stypendia.

Podczas koncertu tradycyjnie zostaną wręczone także stypendia naukowe i artystyczne na rok szkolny 2022/2023. Będzie można także obejrzeć jubileuszową wystawę fotograficzną pt. „Nasze koncerty”, która przypomni publiczność, uczestników i wykonawców dotychczasowych koncertów Fundacji Daj Szansę.

Zapraszamy!

fundacja daj szansę 50 koncert charytatywny
Fundacja Daj Szansę ze Skarżyska-Kamiennej zaprasza na jubileuszowy 50. koncert charytatywny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here