Wspomnienia z ekranu – Fundacja Daj Szansę zaprasza na jubileuszowy 50. koncert charytatywny

874
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Fundacja Daj Szansę ze Skarżyska-Kamiennej zaprasza na kolejny koncert charytatywny. Możemy być pewni, że będzie piękny, ale tym razem będzie taki podwójnie, bo towarzyszyć mu będzie piękny jubileusz. Będzie to koncert nr 50, a będzie nosił tytuł „Wspomnienia z ekranu”.

50. koncert charytatywny Fundacji Daj Szansę – kliknij i zobacz relację:

Piękny jubileusz Fundacji Daj Szansę. Odbył koncert charytatywny nr 50. Też piękny

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Koncerty charytatywne Fundacji Daj Szansę są organizowane od początku jej istnienia, od 2000 roku. Wpisały się więc już na stałe w kalendarz fundacji, stanowiąc przy tym bardzo lubiany przez wszystkich związanych z fundacją przejaw jej działalności.

9 grudnia 2000 – odbyła się uroczysta inauguracja działalności Fundacji „Daj Szansę”. Gościem był Donald Tusk

 

Na koncert zaprasza Joanna Wężyk, obecna prezeska Fundacji Daj Szansę:

Koncerty charytatywne organizujemy, co najmniej dwa razy do roku. Jest to najbardziej rozpoznawalny i lubiany przez mieszkańców element działalności naszej fundacji. Mają one za zadanie promować uzdolnioną młodzież mieszkającą w powiecie skarżyskim. Podczas koncertów prezentowane są także prace plastyczne, fotograficzne, literackie dzieci i młodzieży uczestniczących w organizowanych przez fundację konkursach, jak również twórczość indywidualna młodych talentów.

 

Występy przed publiczności lubią też obecni i byli stypendyści Fundacji Daj Szansę. I tym razem to również oni pojawią się na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Tym razem przedstawią repertuar rodem z ekranów. Koncert będzie bowiem nosił tytuł „Wspomnienia z ekranu”. W repertuarze znajdą się znane i lubiane, zwane też kultowymi, piosenki z polskich filmów i seriali.

Koncerty lubią też wszyscy miłośnicy kultury i rozrywki na wysokim poziomie. I to nie tylko ci bezpośrednio związani z Fundacją Daj Szansę jak rodzice stypendystów czy darczyńcy.

Na widowni może zasiąść każdy chętny i dlatego zapraszamy wszystkich na koncert. Koncert charytatywny Fundacji Daj Szansę numer 50 odbędzie się w sobotę 26 listopada 2022 roku o godz. 17.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Słowackiego 25.

Zobacz relację z poprzedniego koncertu Fundacji Daj Szansę:

Takiego koncertu Fundacji Daj Szansę jeszcze nie było. Wystąpili nie tylko stypendyści

 

Wstęp na koncerty Fundacji Daj Szansę jest darmowy, ale podczas koncertów odbywają się zbiórki pieniędzy. Zarówno fundacja, jak i jej podopieczni, liczą, że przybywający na koncert wrzucą coś niecoś do puszek i tym samym wesprą fundusz, który będzie przeznaczony na kolejne stypendia.

Podczas koncertu tradycyjnie zostaną wręczone także stypendia naukowe i artystyczne na rok szkolny 2022/2023. Będzie można także obejrzeć jubileuszową wystawę fotograficzną pt. „Nasze koncerty”, która przypomni publiczność, uczestników i wykonawców dotychczasowych koncertów Fundacji Daj Szansę.

Zapraszamy!

fundacja daj szansę 50 koncert charytatywny
Fundacja Daj Szansę ze Skarżyska-Kamiennej zaprasza na jubileuszowy 50. koncert charytatywny