Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Początek wakacji nie może się obyć bez turnieju na Kamiennej. XXI Wakacyjny Turniej Piłkarski o Mistrzostwo Skarżyska-Kamiennej – Dolna Kamienna 2018 rozpocznie się 1 lipca. Wszyscy chętni do udziału mogą zgłaszać swoje drużyny. Nie muszą one być z Kamiennej – w turnieju mogą grać zespoły z dowolnego osiedla, jak również z ościennych miejscowości.

 

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Turniej potrwa od 1 do 15 lipca i będzie rozgrywany na boisku Szkoły Podstawowej nr 8. Podobnie jak w latach ubiegłych, turniej podzielony jest na kategorie:

  • Młodzik – urodzeni do rocznika 2004,
  • Junior – urodzeni do rocznika 2000,
  • Senior – bez górnych ograniczeń wiekowych, przy czym minimalny wiek zawodnika w tej kategorii to 16 lat tj. rocznik 2002.

Zgłoszenia drużyn do turnieju przyjmują współorganizatorzy, Adam Ciok i Marek Gąska:

  • telefonicznie 603 952 175 i 504 948 010
  • lub przez Messenger

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 czerwca 2018 r. W zgłoszeniu należy podać nazwę i kategorię. Można zgłosić do 10 zawodników, w tym maksymalnie dwóch zrzeszonych. Losowanie grup turnieju odbędzie się 29 czerwca o godz. 19.00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 8, ul. Podjazdowa 21.

Nazwa drużyny w zgłoszeniu powinna być krótka, zwięzła i prosta (w przeciwnym wypadku organizator poprosi o jej zmianę), pisana w języku polskim z podaną nazwą osiedla.

Udział w turnieju drużyn z kategorii Młodzik i Junior jest bezpłatny, natomiast drużyny Seniorów dokonują wpłaty wpisowego w wysokości 100 zł. Wpisowe winno być wpłacone najpóźniej przed rozpoczęciem pierwszego meczu.

Organizatorem Wakacyjnego Turnieju Piłkarskiego o Mistrzostwo Skarżyska – Dolna Kamienna 2018 jest stowarzyszeniem Kultury Fizycznej „Dolna Kamienna” oraz radni rady miasta Adam Ciok i Marek Gąska.

XXI Wakacyjny Turniej Piłkarski o Mistrzostwo Skarżyska-Kamiennej – Dolna Kamienna 2018 – terminarz

turniej dolna kamienna skarzysko terminarz
Kliknij, aby powiększyć
wakacyjny turniej pilkarski dolna kamienna 2018
XXI Wakacyjny Turniej Piłkarski o Mistrzostwo Skarżyska-Kamiennej – Dolna Kamienna 2018 potrwa od 1 do 15 lipca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here