Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

W piątek nastąpiło otwarcie tegorocznej wystawy Klubu Fotograficznego ZOOM działającego przy Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Tłumy osób pojawiły się na wernisażu trzecie w historii klubu dorocznej wystawy pt. „Fotografia – sztuka i pasja”. Równie dużo co odwiedzających, jest na niej świetnych fotografii. – Wystawa to podsumowanie roku 2018. Będzie pejzaż, portret, reportaż. Każdy na wystawie prezentuje swoje indywidualne spojrzenie na fotografię i chociaż niewielką część tematu, któremu poświecił przynajmniej w części rok 2018 – mówił przed wernisażem Krystian Dróżdż, lider klubu ZOOM.

Wystawę otworzyli wspólnie zastępca prezydenta miasta Krzysztof Myszka i dyrektor MCK Katarzyna Michnowska-Małek. – Tam, gdzie inni widzą szarą codzienność, wy dostrzegacie piękno – mówił Krzysztof Myszka, odczytując list gratulacyjny od prezydenta miasta.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Krystian Dróżdż dziękował za współpracę z MCK i z miastem, jak również dziękował wszystkim członkom klubu. Specjalne podziękowania skierował do Edwarda Krokowskiego, fotoreportera, który przez wiele lat fotografował Skarżysko i uczył innych sztuki fotografii. –  Dziękuję Edwardowi Krokowskiemu, który dał niejako podwaliny naszemu klubowi. Jestem dumny, że możemy kontynuować to dziedzictwo, które po sobie zostawił – mówił Krystian Dróżdż.

Edward Krokowski opowiadał o swojej przygodzie z fotografią, w tym o działalności klubu fotograficznego czy pierwszej wystawie.

Autorami fotografii prezentowanych na wystawie są: Andrzej Janiszewski, Bożenna Brzezińska, Cezary Szymkiewicz, Dariusz Wójcik, Dariusz Kilian, Dorota Rózga-Król, Grzegorz Łapaj, Jarosław Sokołowski, Jacek Sokołowski, Krystian Dróżdż, Konrad Kopycki, Krzysztof Białek, Łukasz Danielski, Monika Szymkiewicz, Marcin Korzeniowski, Mikołaj Kwaśniak, Mirek Madej, Mirosław Dzięciołowski, Piotr Michalec.

Wystawa Klubu Fotograficznego ZOOM „Fotografia – sztuka i pasja” będzie czynna do 31 marca. Można ją oglądać w godzinach otwarcia MCK. Wstęp jest wolny.

Zachęcamy do odwiedzin!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here