Skarżyszczanin Krzysztof Ratajski świetnie radzi sobie na mistrzostwach świata w darcie. Jego sukces odnotowują największe media

1753
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Krzysztof Ratajski, pochodzący ze Skarżyska-Kamiennej zawodnik darta, awansował do czwartej rudny mistrzostw świata w darcie. Jego sukces odnotowują największe media.

Awans do tego etapu rozgrywek to największy sukces pochodzącego ze Skarżyska-Kamiennej Krzysztofa Ratajskiego, który w świecie sportowym nosi przydomek Polish Eagle, czyli Polski Orzeł.

Krzysztof Ratajski w trzeciej rundzie wygrał z Australijczykiem Simonem Whitlockiem 4:0 i awansował do kolejnej rundy, znajdując się jednocześnie w najlepszej szesnastce mistrzostw świata federacji PDC (Professional Darts Cooperation), która uznawana jest za najbardziej prestiżową.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Krzysztof Ratajski jest aktualnie najlepszym polskim zawodnikiem darta. W mistrzostwach świata tej federacji startuje po raz czwarty z rzędu.

Trzymamy kciuki za dalszy świetny występ.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here