Marek Wojteczek Skarżysko
Marek Wojteczek
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

W wieku 67 lat zmarł Marek Wojteczek. Kojarzony głównie z firmą Wtórpol. Przez kilkanaście lat był też prezesem Granatu Skarżysko.

Marek Wojteczek zmarł w niedzielę 17 września 2023 roku. Miał 62 lata.

Marek Wojteczek to brat Leszka Wojteczka. Był związany z Wtórpolem, który dziś jest jedną z największych firm nie tylko w Skarżysku-Kamiennej, ale też i w regionie. Wtórpol zbiera, przetwarza oraz sprzedaje dalej używaną odzież. Współpracuje w tej dziedzinie między innymi z PCK.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

W latach 2000-2014 Marek Wojteczek był prezesem Granatu Skarżysko-Kamienna. W tym czasie Wtórpol był głównym sponsorem klubu. Ten okres był najlepszym w historii klubu od lat 90 ubiegłego wieku. Granat był czołowym zespołem III ligi i „pukał” do bram II ligi.

Prywatnie Marek Wojteczek pasjonował się myślistwem i sportem.

Składamy kondolencje najbliższym, przyjaciołom, znajomym oraz wszystkim, którym bliski był Marek Wojteczek.

Pogrzeb Marka Wojteczka odbędzie się w piątek 22 września 2023 roku o godz. 10.00 w kościele pw. św. Józefa w Skarżysku-Kamiennej. Po mszy pogrzebowej nastąpi złożenie trumnu z ciałem do grobu na cmentarzu komunalnym na osiedlu Łyżwy w Skarżysku.

Wcześniej w tym roku, 11 czerwca 2023 r., zmarła Ewa Wojteczek, żona Leszka Wojteczka.

RIP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here