Nie żyje Mieczysław Sadza, samorządowiec i przedsiębiorca ze Skarżyska

2739
mieczyslaw sadza skarzysko
Mieczysław Sadza, samorządowiec, trzykrotny radny Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej nie żyje
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

W wieku 76 lat zmarł Mieczysław Sadza. Był wieloletnim samorządowcem. Działał również w branży odzieżowej

O śmierci Mieczysława Sadzy poinformował prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig. Zanim obecny prezydent miasta objął to stanowisko, z Mieczysławem Sadzą należeli do jednego ugrupowania w radzie miasta.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Mieczysław Sadza zmarł 18 maja 2020 roku, miał 76 lat. Przez trzy kadencje był radnym rady miasta Skarżyska. W 2014 roku poinformował, że odchodzi z samorządu.

– Jestem już człowiekiem wiekowym i najwyższa pora, aby działalność samorządową zostawić młodszym – mówił w wywiadzie dla Telewizji Świętokrzyskiej, choć z drugiej strony, jak dodał, w samorządzie pojawił się dość późno, bo mając 60 lat.

W 2015 roku Mieczysław Sadza został odznaczony przez prezydenta Polski brązowym krzyżem zasługi za działania na rzecz społeczności lokalnej.

Mieczysław Sadza był przedsiębiorcą. Działał w branży odzieżowej, był właścicielem firmy Skarmoda.

mieczyslaw sadza radny skarzysko
W 2015 roku Mieczysław Sadza (w środku) został odznaczony przez prezydenta Polski brązowym krzyżem zasługi za działania na rzecz społeczności lokalnej.

Pogrzeb Mieczysława Sadzy odbędzie się w czwartek 21 maja 2020 roku o godz. 13.00 w kościele pw. św. Brata Alberta w Skarżysku-Kamiennej, po czym urna z prochami zostanie złożona w grobie rodzinnym na cmentarzu na Zachodnim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here