natalia tokarska masterchef
Natalia Tokarska w programie MasterChef Junior, zrzut ekranu: TVN
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Za nami już 6 z 10 odcinków programu MasterChef Junior TVN 2020. W gronie uczestników wciąż jest Natalia Tokarska, 12-latka ze Skarżyska-Kamiennej.

Natalia Tokarska jest w coraz węższym gronie uczestników programu  MasterChef Junior TVN 2020, którzy walczą o zwycięstwo. Przed nami siódmy odcinek.

W najbliższym odcinku, który zostanie wyemitowany w niedzielę 19 kwietnia 2020 roku o godz. 20.00 w stacji TVN, uczestnicy będą mieli za zadanie przygotować eklerki oraz dania typu fast food. O występ Natalii powinniśmy być więc spokojni – słodkości to jej specjalność, a z fast foodem też powinna sobie poradzić.

Odcinek 7. już dziś, 19 kwietnia 2020r., grafika: MasterChef Junior TVN/Facebook

Słodkości – specjalność Natalii Tokarskiej

To waśnie w odcinkach, gdzie trzeba było wykonać desery, nastolatce ze Skarżyska szło najlepiej. Bez najmniejszych problemów dostała się do czołowej czternastki w pierwszym odcinku po wykonaniu rolady czekoladowej z kremem i z malinami.


Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Równie dobrze został oceniony tort, który Natalia wykonywała wspólnie z Wiktorem.

Było blisko łez – przez cebulę

W jednym z odcinków jednak zadrżeliśmy, gdy Natalia musiała walczyć o utrzymanie się w programie. Trudności sprawiła jej potrawa na bazie cebuli, co ją samą zdziwiło.

– Bardzo się stresowałam. W sercu czułam, że mogę wtedy opuścić program. A to dla mnie dziwne, bo lubię cebulę. To jedno z moich ulubionych warzyw w kuchni. Używam go do wielu potraw – mówi Natalia.

Udane spotkanie Natalii z kulinarnym guru – Wojciechem Modestem Amaro

Rywalizacji w programie MasterChef Junior towarzyszą też ciekawe spotkania, gdy uczestnicy odwiedzają inne miejsca, lub gośćmi w programie są znani ludzie ze świata kulinariów.

W poprzednim odcinku Natalia wraz z resztą uczestników wybrała się do Katowic, do restauracji Śląska Prohibicja, należącej do Magdaleny Nowaczewskiej, zwyciężczyni piątej edycji „dorosłego” MasterChefa. Tam mieli gotować dla gości restauracji.

Wcześniej w roli gościa i jednocześnie jurora programu w jednym z odcinków wystąpił znany szef kuchni Wojciech Modest Amaro. Jak nam zdradziła Natalia, występujący w przeszłości jako prowadzący inne podobne programy, znany kucharz zdradził jej z kolei, że była w tym odcinku druga.

– Bardzo mnie to ucieszyło, choć trochę zazdroszczę Wiktorowi, który wygrał odcinek, i w nagrodę będzie gotował z szefem – mówi Natalia.

Natalia Tokarska została doceniona przez samego Wojciecha Modesta Amaro, fot. zrzut ekranu TVN

Więcej czasu na gotowanie

Obecna sytuacja, kiedy z powodu koronawirusa nie ma zajęć lekcyjnych, a do tego są obostrzenia dotyczące wychodzenia z domu, również Natalia ma więcej czasu. Nie powinno zdziwić, że sporo z tego czasu spędza na gotowaniu.

– Prawie codziennie coś gotuję, najczęściej obiad, gdy rodzice są w pracy. Do tego też oczywiście coś na słodko. Na święta też sporo przygotowałam. Lepiłam dużo pierogów, bo to moje ulubione danie. Myślę, że było ich ze sto – dodaje nastolatka.

Zapraszamy do oglądania programu – co niedziela o 20.00 na TVN.

Przeczytaj też:

Świetny występ Natalii Tokarskiej w MasterChef Junior. Jest już blisko finału

 

Natalia Tokarska zachwyciła jurorów i jest w finałowej czternastce MasterChef Junior