Natalia Tokarska
Natalia Tokarska poprowadziła warsztaty kulinarne w MCK
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Po tym jak w zeszłej edycji programu MasterChef Junior Natalia Tokarska zachorowała i nie mogła kontynuować udziału, organizatorzy dali jej drugą szansę. Skarżyszczanka jest w gronie 36 uczestników tegorocznej, piątej edycji, które zacznie się 8 marca 2020 roku.

Natalia Tokarska pomyślnie przeszła pierwszy etap. Zobacz relację:

Natalia Tokarska zachwyciła jurorów i jest w finałowej czternastce MasterChef Junior

Kolejna edycja programu MasterChef Junior Polska rozpoczyna się 8 marca 2020 roku. Wśród uczestników jest mieszkanka Skarżyska-Kamiennej Natalia Tokarska. W poprzedniej edycji Natalii szło bardzo dobrze, ale po piątym odcinku rozchorowała się i nie mogła kontynuować udziału. Organizatorzy postanowili jednak, że zostanie bez eliminacji zakwalifikowana do grona 36 uczestników tegorocznej edycji.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Natalia i pozostałe dzieci rozpoczną rywalizację 8 marca. Z grona 36 osób zostanie wybranych 14, które powalczą o zwycięstwo. Jak pójdzie Natalii i czy znajdzie się wśród najlepszych – dowiemy się wkrótce.

Natalia Tokarska
Natalia Tokarska

Program MasterChef Junior będzie emitowany przez 10 kolejnych tygodni w niedziele o godz. 20.00 w telewizji TVN. Jurorami będą Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler. Jak zawsze będą też ciekawi goście, a scenariusz programu na pewno będzie obfitował w niespodzianki.

Ospa zniweczyła szanse Natalii na zwycięstwo

W poprzedniej edycji Natalii szło świetnie. W piątym odcinku swoją potrawą, a były nią pierogi świętokrzyskie tzw. grycoki, zachwyciła samego Roberta Makłowicza, który był gościem programu. Świetny występ w tym odcinku dał jej awans, tzw. immunitet, aż do siódmego, ale w nim już się nie pojawiła. Zachorowała na ospę i musiała odejść z programu.

– Bardzo to przeżywałam, miałam załamkę, ale decyzją producentów zostałam zakwalifikowana do tegorocznej edycji – mówi Natalia.

Czy okaże się, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło? Tego życzymy nastolatce ze Skarżyska.

Natalia Tokarska była gościem Suchedniowskiego Święta Kaszy w 2019 roku

Zaczęło się od naleśników, a teraz rządzą krwiste steki

Natalia Tokarska ma 12 lat. Jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 1 w Skarżysku-Kamiennej. Bakcyla gotowania połknęła, gdy miała 6 lat. Wówczas, wraz z siostrą cioteczną, postanowiły, że zrobią coś do jedzenia. Stanęło na naleśnikach. Nie były idealne, ale okazało się, że stanowiły impuls do polubienia gotowania.

W kuchni Natalia najbardziej lubi przyrządzać desery. Nie można jednak oczywiście jeść tylko samych słodkości, więc gotuje też inne rzeczy. Lubi polską kuchnię, a także azjatyckie. Jak zdradza, lubi gotować potrawy, którymi można się najeść. Stąd w jej menu często goszczą mięsa, w tym nawet krwiste steki. W domu o to, aby nikt nie chodził głodny, troszczy się głównie mama Agata, a Natalia wkracza do akcji z tatą Arkadiuszem, gdy trzeba zaszaleć i przygotować coś nietypowego.

– W kuchni polskiej lubię pierogi. Lubię też, gdy w potrawie jest sztuka mięsa. Może być smażone, pieczone. Lubię robić rzeczy codzienne, zwykły obiad, dla mnie, dla brata, dla rodziców. Po prostu standardowe rzeczy, żeby się najeść – mówi Natalia.

Dodaje też, że od momentu, gdy dała się poznać jako mistrzyni gotowania, jest proszona o przyrządzanie potraw na różne okoliczności, w tym szkolne uroczystości. Przyznaje, że sprawia jej to przyjemność, szczególnie gdy jest za to doceniana.

Gotowanie nie jest całym światem

Jej największą pasją jest oczywiście gotowanie, ale nie ogranicza ona swoje aktywności tylko do przebywania w kuchni. Jak mówi, lubi aktywność fizyczną, a w przyszłości marzy się jej bycie aktorką. W szkole angażuje się w przedstawienia i występy. Udział w programie, a trzeba wiedzieć, że nagrania trwają dużo dłużej niż same poszczególne odcinki, nie przeszkadza nastolatce w nauce. Uczy się bardzo dobrze, ma świadectwo z paskiem, więc rodzicom z kolei nie przeszkadza to, że córka występuje w telewizji.

Udział w MasterChefie sprawił, że Natalia jest zapraszana jako gość do innych akcji i wydarzeń. W Skarżysku prowadziła warsztaty kulinarne w MCK, w Suchedniowie gotowała podczas Święta Kaszy, a w tym roku zobaczymy ją na akcji Motoserce 2020 w Skarżysku-Kamiennej. Poza Skarżyskiem też bierze udział w różnych inicjatywach.

Natalia Tokarska przyznaje, że występ przed publicznością czy kamerą wcale jej nie peszy. Wręcz przeciwnie, czuje się bardzo swobodnie. O Tym zresztą można się było i można będzie przekonać, oglądając program MasterChef Junior. Jednak, jak chyba każdego, zaskoczyło ją, jak wygląda telewizja od, nomen omen, kuchni.

– Nie spodziewałam się, że proces nagrywania programów trwa tak długo i tyle czasu trzeba spędzić w Krakowie, gdzie trwają nagrania. Fajnie było zobaczyć, jak to wygląda, że studio jest takie duże, że jest tyle kamer i tylu innych uczestników. Nie jest to takie, jak się wydaje. Można poznać tajemnice programu – mówi Natalia.

Zachęcamy do oglądania programu i kibicowania utalentowanej skarżyszczance!

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to