Przy Vendo Parku w Skarżysku powstaje nowa ulica. Będzie też rondo

2638
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Budowa Vendo Parku w Skarżysku-Kamiennej trwa od kilku miesięcy. Teraz w jego sąsiedztwie rozpoczęła się też budowa nowej ulicy i ronda.

Budowa nowego centrum handlowego w Skarżysku-Kamiennej o nazwie Vendo Park rozpoczęła się na początku listopada 2021 roku. Obecnie, dzięki sprzyjającej pogodzie, prace postępują. Otwarcie, zaplanowane wstępnie na koniec lipca 2022 roku, najprawdopodobniej zostanie przesunięte na początek sierpnia 2022 roku.

Nowa ulica to ulica Handlowa:

Handlowa – nowa ulica w Skarżysku. Jest na osiedlu Milica

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Wtedy zostanie opartych kilkanaście sklepów. W niedalekiej przyszłości powstanie jeszcze jeden mniejszy budynek handlowy oraz restauracja KFC.

Więcej o Vendo Parku w Skarżysku-Kamiennej pisaliśmy tutaj:

Nowe centrum handlowe w Skarżysku. Znamy nowe informacje na temat Vendo Park

 

Vendo Park zlokalizowany jest pomiędzy ulicami Krakowską oraz Południową i właśnie te dwie ulice zostaną wraz z otwarciem tego centrum handlowego połączone dodatkową ulicą. Pobiegnie ona od skrzyżowania Południowej i Sikorskiego, pomiędzy stacją paliw Circle K i Castoramą, prostopadle do ulicy Krakowskiej. Na skrzyżowaniu nowej ulicy z ulicami Sikorskiego i Południową powstanie rondo.

Budowę ulicy wykonuje skarżyska firma Zakład Robót Drogowych Włodzimierz Olszewski, a Vendo Parku – firma Daldehog z Sękocina Nowego. Vendo Park to inwestycja niemieckiej firmy Trei Real Estate.