Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Jak co roku Skarżyskie Towarzystwo Tenisowe „Smecz” Skarżysko-Kamienna zaprasza na Wakacyjną Akademię Tenisa. To świetna okazja, aby stawiać pierwsze kroki w tenisie lub podnieść już zdobyte umiejętności.

Czas wakacji to w Skarżysku-Kamiennej też od lat czas nauki gry w tenisa ziemnego, na którą zapraszają nasi tenisiści działający pod szyldem Skarżyskiego Towarzystwa Tenisowe „Smecz”.

Takie zajęcia to świetna okazja do tego, aby zdobyć umiejętności, które, niewykluczone, że poprowadzą w przyszłości drogą, którą poszła, i do miejsca, w którym dziś jest, nasza świetna tenisistka Iga Świątek.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Warto bowiem wiedzieć, że swoją przygodę z tenisem na skarżyskich kortach zaczynał Tomasz Moczek, skarżyszczanin, który jest sparingpartnerem Igi Świętek.

Tomasz Moczek, z pochodzenia skarżyszczanin, też ma udział w sukcesie Igi Świątek. To on z nią trenuje na co dzień

To, że korty „Smecza” są świetnym miejscem do nauki tenisa, niech świadczą choćby ostatnie sukcesy tenisistów klubu. W zakończonych niedawno rozgrywkach Wiosennych Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa najlepsza wśród kobiet była skarżyszczanka Julia Lubomirska, a wśród mężczyzn w drugiej lidze, wygrał Michał Słoka.

Wakacyjna Akademia Tenisa 2021 będzie trwać od 1 lipca do 27 sierpnia 2021 roku. Treningi będą się odbywać na kortach na ulicy Paryskiej w pobliżu zalewu Bernatka. Zajęcia są BEZPŁATNE.

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia pod numerami 608 126 517 oraz 606 355 551.

Treningi poprowadzą instruktorzy Smecza. Rakiety i piłki będą zapewnione.

Zapraszamy!

wakacyjna akademia tenisa skarzysko 2021
Skarżyskie Towarzystwo Tenisowe „Smecz” Skarżysko-Kamienna zaprasza na Wakacyjną Akademię Tenisa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here