REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Tradycją każdego finału WOŚP, również w Skarżysku-Kamiennej, są licytacje. W tym roku organizacja finału w MCK nie jest pewna, więc licytacje już rozpoczęły się w internecie. Gadżety można licytować na Allegro.

Najbliższy finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy będzie inny niż dotychczasowe. Wszystko oczywiście przez pandemię koronawirusa i ograniczenia z nią związane. Już doszło do przesunięcia finału WOŚP z 10 na 31 stycznia 2021 roku i wciąż różne scenariusze są możliwe.

Zobacz relację z finału WOŚP 2021 w Skarżysku-Kamiennej:

Kwestowanie w czasach pandemii. Finał WOŚP 2021 w Skarżysku skromniejszy, czekamy na wyniki

Wolontariusze wyjdą na ulice Skarżyska

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Na dziś pewne jest, że zbiórka na ulicach Skarżyska-Kamiennej się odbędzie. W tym roku mamy w Skarżysku jeden sztab – w Miejskim Centrum Kultury  Na niedzielę, 31 stycznia, już czeka armia 170 wolontariuszy, których zobaczymy na ulicach naszego miasta.

Czy będą koncerty i licytacje w MCK?

Tego dziś, czyli 7 stycznia, jeszcze nie wiemy. To zależy od rozwoju sytuacji pandemicznej. Szef sztabu WOŚP w MCK Rafał Kamiński nie wyklucza, że będzie jednak w MCK finał przynajmniej po części taki, jaki znamy z lat poprzednich.

– Więcej będziemy wiedzieć po 17 stycznia. Może będzie lepiej. Ja jestem dobrej myśli. Jeśli zrobimy finał w MCK, to przyszykujemy niespodzianki – mówi.

Licytacje w Skarżysku już trwają!

Na wszelki wypadek licytacje do tegorocznego finału już trwają. Odbywają się na Allegro. Wiele przedmiotów już jest wystawionych, a kolejne będą się sukcesywnie pojawiać. Można też podarować gadżety na rzecz licytacji.

Wśród licytowanych przedmiotów są między innymi:

  • Gadżety WOŚP
  • Kubki firm i instytucji
  • Książki, w tym monografia Suchedniowa
  • Koszulki okolicznościowe
  • Numizmaty
  • Kalendarze

Oto link do licytacji: https://allegro.pl/uzytkownik/MCK-Skarzysko?bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-2-0112

Licytacje trwają do 30 stycznia

Gadżety zostały podarowane między innymi przez Urząd Miasta Skarżyska, Muzeum Orła Białego, motocyklistów Road Runners, czyli organizatorów akcji Motoserce, Centrum Integracji Społecznej, dom handlowy Hermes oraz osoby prywatne.

ProSkarbonka też działa!

Pieniądze na rzecz WOŚP już można wpłacać. Jednym ze sposobów są e-skarbonki. My, jako portal, również uruchomiliśmy e-skarbonkę.

Znajduje się ona pod tym linkiem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/4q3d5g

Z góry dziękujemy za wpłaty!

29. finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. W zbiórkę, która wesprze oddziały laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy, włączy się 120 tys. wolontariuszy, zarejestrowanych w sztabach na całym świecie. Zbiórka realizowana będzie również przy wykorzystaniu kanałów elektronicznych. Kweście towarzyszyć będą wydarzenia organizowane przez lokalne sztaby, a także 15. bieg „Policz się z cukrzycą”, który realizowany będzie w formie wirtualnej.