budzet obywatelski skarzysko 2019

Skarżyski wydział Społecznej Akademii Nauk rozpoczął w niedzielę jedenasty rok funkcjonowania. Studenci, władze i kadra naukowa wspólnie odśpiewali uroczyste „Gaudeamus igitur”.

Do studentów zwrócili się dyrektor wydziału Andrzej Kazanowski i jego dziekan dr Marek Krawiec. Obaj życzyli żakom sukcesów w nauce i satysfakcji z bycia studentem SAN. – Życzymy Wam odkrycia tego, co jest w życiu najważniejsze i abyście wzięli z tej szkoły to, co się Wam może w przyszłości przydać – mówił ten drugi.

Do życzeń dołączyli się posłanka Marzena Okła-Drewnowicz, zastępca prezydenta miasta Andrzej Brzeziński, wiceprzewodniczący rady powiatu Janusz Kołodziej oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Andrzej Białek.

Tradycją uroczystej inauguracji jest też immatrykulacja, czyli pasowanie na studenta. Żacy z pierwszego roku złożyli też ślubowanie.

Wykład inauguracyjny pt. „Prawa i wolności obywatelskie a zmiana Konstytucji RP” wygłosił dr Paweł Ramiączek, dziekan kieleckiego wydziału uczelni.

Skarżyski wydział Społecznej Akademii Nauk jest jedyną uczelnią wyższą w Skarżysku i Powiecie Skarżyskim. Kształci już jedenasty rok. Oferuje studia I i II stopnia, zarówno na kierunkach humanistycznych, jak i technicznych.

Andrzej Kazanowski
Andrzej Kazanowski

Dr Marek Krawiec
Dr Marek Krawiec

Marzena Okła-Drewnowicz
Marzena Okła-Drewnowicz
Andrzej Brzeziński
Andrzej Brzeziński
Janusz Kołodziej
Janusz Kołodziej
Andrzej Białek
Andrzej Białek

Dr Paweł Ramiączek
Dr Paweł Ramiączek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here