#AlexChallenge z urodzinowym prezentem dla Alexa Michalskiego w firmie Kleen-Tex w Suchedniowie

2362
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

W czwartek wyzwanie #AlexChallenge podjęła firma Kleen-Tex. Oznacza to więc, że akcja pomocy charytatywnej dla Alexa Michalskiego dotarła też do Suchedniowa.

Firma Kleen-Tex Suchedniów została nominowana do wyzwania #AlexChallenge przez firmę Wtórpol, gdzie do wyzwania stanęło kilkaset osób. W suchedniowskiej firmie specjalizującej się w produkcji mat wejściowych i wycieraczek systemowych do wyzwania również stanęła znaczna część załogi.

Ponad sto osób na placu firmowym wykonywało pompki i przysiady pod przewodnictwem dyrektora operacyjnego firmy Marcina Dulewicza.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Tak się złożyło, że dzień wzywania zbiegł się z dniem 4. urodzin Alexa Michalskiego, i firma podarowała chłopcu matę sensoryczną z postaciami z bajek.

– Na życzenie rodziców wydrukowaliśmy elementy z filmiku, który Alex ogląda na YouTube. Ponieważ chłopiec niedowidzi, kolorowe postacie zostały umieszczone na czarnym tle, aby uzyskać większy kontrast – informuje Aneta Życińska Client Services Manager Europe z firmy Kleen-Tex.

Firma zebrała wśród załogi 2400 złotych, ale wszystko wskazuje na to, że kwota ta zostanie powiększona o datek od firmy.

Firma Kleen-Tex nominowała do wykonania wyzwania:

Alex Michalski w dniu urodzin dostał też inny prezent – ogromnego pluszowego misia od Starostwa Powiatowego w Skarżysku, które tego samego dnia również wykonywało wyzwanie #AlexChallenge.

Urodzinowy prezent dla Alexa – #AlexChallenge w Starostwie Powiatowym w Skarżysku

Akcję #AlexChallenge zainaugurował market Kaufland ze Skarżyska-Kamiennej, który otrzymał wyzwanie pomocy dla innej osoby, ale postanowił uczynić beneficjentem akcji Alexa Michalskiego ze Skarżyska-Kamiennej.

Zobacz inne wyzwania #AlexChallenge w wykonaniu firm i instytucji:

#AlexChallenge – Kaufland Skarżysko-Kamienna

10 pompek lub przysiadów oraz 100 lat od skarżyskiego Kauflanda dla Alexa Michalskiego – tak zaczyna się akcja #alexchallenge

 

 

#AlexChallenge – Wtórpol

#AlexChallenge na prawie 500 osób od Wtórpolu. Czy to najliczniejsze pompkowo-przysiadowe wyzwanie w Polsce?

 

#AlexChallenge – Castorama Skarżysko-Kamienna

Akcja #AlexChallenge w Castoramie w Skarżysku – załoga sklepu wsparła Alexa Michalskiego

 

#AlexChallenge – Carrefour Skarżysko-Kamienna

#AlexChallenge w markecie Carrefour w Skarżysku – dziś Alex ma urodziny!

 

Alex Michalski to mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej. Urodził się jako skrajny wcześniak, w 27 tygodniu ciąży. Lekarze dawali mu niewielkie szanse na przeżycie. Chłopiec cierpi na wiele schorzeń, przechodził wiele chorób, między innym zapalenie opon mózgowych, wylew i sepsę. Był operowany ponad dwadzieścia razy. Chłopiec nie chodzi, nie siedzi, nie mówi, wymaga stałej opieki i rehabilitacji.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to