Taki bałagan zostawili po sobie imprezowicze w altanie na Borze i wokół niej, fot. Piotr Fitas/Facebook
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Po piątkowej zabawie w altanie na Borze jej uczestnicy zostawili po sobie butelki i inne śmieci. Mieszkańcy Boru poinformowali nadleśniczego. Winowajcy się znaleźli i już po sobie posprzątali.

W sobotnie przedpołudnie mieszkańcy Boru zaalarmowali Nadleśnictwo Suchedniów, któremu podlega ten teren, że w piątek wieczorem uczestnicy zabawy w altanie na Borze zostawili po sobie butelki i inne śmieci.

 

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Piotr Fitas, Nadleśniczy Nadleśnictwa Suchedniów, opisał sprawę na Facebooku. Zażądał nie tylko posprzątania, ale poinformował, że zgłosił już sprawę na policję. Dodał, że w obecnej sytuacji, przy trwającej epidemii koronawirusa, takie zgromadzenia są zabronione.

Wkrótce, w imieniu imprezowiczów, odezwał się jeden z użytkowników Facebooka, informując, że jest już posprzątane. Dodał, że uczestnicy spotkanie w altanie i tak chcieli posprzątać, ale ponieważ w piątek zabawa się przedłużyła, to chcieli to zrobić w sobotę.

– Bardzo dziękuję za odwagę cywilną i imienne wystąpienie za „zebraną skarżyską młodzież” (chyba nie całą). Z mojej strony uważam temat za zamknięty, a na przyszłość nauczka, aby lepiej „rozkładać siły” i planować imprezy. Nie jest dla mnie niczym przyjemnym uczestniczyć w takich „manewrach” – odpowiedział Piotr Fitas.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to