REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

W Dniu Kobiet Bravitacja, salon bielizny z usługą brafittingu, składa Paniom najserdeczniejsze życzenia i jednocześnie spieszy z prezentami. Te jednak będą oferowane nie tylko dziś, ale i przez cały marzec.

Bravitacja, salon bielizny z usługą profesjonalnego doboru biustonoszy w Skarżysku-Kamiennej w tym szczególnym dla Pań dniu nie tylko dołącza do najlepszych życzeń, ale jednocześnie inicjuje Miesiąc Kobiet z Marką Corin.

Miesiąc Kobiet z marką Corin

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Przez najbliższy miesiąc na wszystkie klientki czekać będą biustonosze marki Corin, polskiej firmy, która na rynku wyróżnia się pod wieloma względami. Czekać będą również atrakcyjne oferty.

– Pragnę, aby każda dbająca o swoje piersi kobieta mogła skorzystać z konsultacji w moim salonie. Dlatego pojawił się pomysł świętowania przez cały miesiąc. Do akcji włączyła się firma Corin, z którą współpracuję od początku mojej działalności – mówi Karolina Topór, profesjonalna brafitterka, właścicielka salonu Bravitacja.

Brafitting – czym jest i dlaczego dobrze dopasowany biustonosz jest ważny?

 

Corin to wyjątkowa na polskim rynku marka bielizny. Produkty są nie tylko piękne, ale jednocześnie bardzo funkcjonalne. Aby zaprojektować biustonosze, które nie tylko cieszą oko, ale dają też wyjątkowy komfort noszenia, zaproszono do współpracy m.in. onkologa prof. Marka Zadrożnego. Nadzorował on badania w projekcie „Perfect Bra”, dzięki któremu powstały konstrukcje idealne dla kobiecego biustu. Aby stworzyć biustonosze wyjątkowe, wykorzystano najnowocześniejsze technologie.

 

Jednym z wyjątkowych efektów tej współpracy jest seria biustonoszy typu spacer (wym. spejser) o nazwie Virginia.

– Virginia Spacer jest moim ulubionym modelem biustonosza marki Corin. Pokochały go też moje klientki. W ich opinii ten biustonosz jest jak druga skóra. Kiedy klientki wracają po kolejne wersje kolorystyczne, padają określenia: wygodny, lekki, nareszcie mam piersi na swoim miejscu, nie wiem, jak mogłam nosić coś innego. Bardzo mnie to cieszy, bo moim celem jest uświadomienie kobietom, że prawidłowo dobrany biustonosz podnosi komfort życia – dodaje Karolina Topór.

Dlaczego ten biustonosz stał się hitem? Termicznie formowana miseczka wykonana w nowoczesnej technologii nie tylko przepuszcza powietrze i pozwala oddychać skórze, ale także odprowadza wilgoć. Biustonosz staje się nieodczuwalny i idealnie dopasowuje się do kształtu piersi, jest lekki, ma doskonałe właściwości podtrzymujące i jest przyjemny w dotyku.

– To idealny biustonosz na co dzień. Miseczki są gładkie i nie odznaczają się nawet pod dopasowaną odzieżą. Rewelacyjnie sprawdza się podczas upalnych dni, ponieważ przepuszcza powietrze – mówi Karolina Topór.

Mnóstwo atrakcji z okazji Miesiąca Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet do każdego zakupionego bonu podarunkowego dołączony będzie bon rabatowy na kolejne zakupy. W trakcie Miesiąca Kobiet konsultacje w salonie Bravitacja będą BEZPŁATNE.

Aby nie przegapić żadnej z promocji, zachęcamy do obserwowania profilu Bravitacji na Facebooku.  Wielkimi krokami zbliżają się trzecie urodziny Bravitacji i to też będzie okazja do świętowania oraz zaoferowania kolejnych ciekawych promocji.

Bon podarunkowy, to idealny prezent na każdą okazję Już wkrótce Dzień Kobiet, a my kobiety uwielbiamy piękną…

Opublikowany przez Bravitacja Piątek, 26 lutego 2021

 

Chcesz mieć idealny biustonosz? Umów się na wizytę – tel. 697 669 795.