Ekskluzywne automaty w najlepszych kasynach w Polsce

226
Obraz StockSnap z Pixabay
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Automaty do gier są najpopularniejszym rodzajem hazardu w Polsce, ponieważ to właśnie w nich znajdują się jackpoty. Gracze mogą brać udział w codziennych i cotygodniowych turniejach, a także korzystać z bonusów. Na przykład nagrody powitalne w polskich kasynach online uprawniają graczy do dużych wygranych już pierwszego dnia po rejestracji.

Dziś najlepsze kasyna w Polsce przyciągają dużą widownię. W tym celu użytkownicy mogą skorzystać z niezależnych rankingów. Dziś gracze wybierają marki Verde, Amon, SpinCity. Organizatorzy tych klubów hazardowych wyróżniają trzy główne sloty.

Moby Dick od Multislot

Ten automat został wydany w 2015 roku. Należy do takich gatunków jak „Przygody” i „Piraci”. Poziom zmienności slotu jest na średnim poziomie, a jego RTP wynosi 96,67%.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Wielkość minimalnego zakładu w grze wynosi 0,05 monety, a maksymalnie na obrót gracz ma możliwość postawienia do 625 monet. Wartość jednej monety można regulować w zakresie od 0,50 do 5.

Na linii można postawić od 1 do 25 monet. Płatne kierunki w slocie 25 sztuk. Obszar gry zapewnia 3 rzędy, w których znajduje się 5 bębnów. Utwórz zwycięską kombinację 2 lub więcej wysoko płatnych lub 3 lub więcej zwykłych ikon.

Funkcjonalność automatu zapewnia takie opcje bonusowe: symbol Scatter, symbol Wild, gra bonusowa, Freespins. Karta, Księżniczka, a także wartości kart J, Q, K, A to nisko płatne ikony, które w kombinacjach nagród mogą przynieść wypłatę od 8 do 300 monet. Związany marynarz, statek, kapitan i wieloryb to średnio płatne ikony, za stworzenie kombinacji, z którymi gracz ma prawo do nagrody w wysokości od 5 do 2500 kredytów.

Najdroższą ikoną w grze jest nos statku. W kombinacjach nagród ta ikona przynosi od 20 do 15 000 monet. Symbol ten jest również symbolem Wild, a zatem może zastąpić inne ikony, z wyjątkiem Scatter, pomagając w tworzeniu kombinacji nagród.

Scatter w grze to ikona w postaci karty. Odpowiada on za aktywację serii bonusowych obrotów. Trzy takie ikony przyniosą 4 darmowe obroty, cztery 8 darmowych obrotów, a pięć 12 darmowych obrotów.

Striker Goes Wild od Eyecon

Ten slot został opracowany w 2020 roku. Jego fabuła poświęcona jest tematyce sportowej, w szczególności piłce nożnej. Poziom rozproszenia automatu jest wysoki, a jego teoretyczna wypłata wynosi 96,05%.

Wielkość minimalnego zakładu na obrót w grze wynosi 0,25 monety, a maksymalny zakład na obrót gracz ma możliwość postawienia nie więcej niż 12,50 monety. Kwota maksymalnej wypłaty, którą można uzyskać w jednym obrocie, wynosi 12 500 monet.

W obszarze gry znajdują się 3 rzędy i 5 bębnów. Płatne kombinacje w maszynie są określane zgodnie ze stałymi liniami wypłat w ilości 25 sztuk. W zależności od konkretnych ikon, sekwencja nagród może zostać utworzona, gdy wypadnie od 1 do 5 ikon.

W automacie dostępne są również takie opcje bonusowe:

  • Symbol Scatter;
  • Symbol Wild;
  • Gra bonusowa.

Tanie ikony slotu to: Dwójka Graczy, 9, 10, Walet, Dama, Król i As. W wygrywających łańcuchach przynoszą od 1 do 200 kredytów. Rękawice, korki, gwizdek i bramki to ikony o średniej wartości, które przynoszą od 25 do 2 000 monet w zwycięskich kombinacjach.

Najcenniejszą ikoną w grze jest puchar. W płatnych kombinacjach ta ikona może przynieść graczowi 100, 1 000 lub 10 000 kredytów. Główną funkcją bonusową automatu jest Gra Bonusowa, której format polega na trafieniu piłką w cele, za którymi kryje się określona wygrana. Jest ona uruchamiana przez 3 lub więcej symboli Scatter, które mogą pojawić się tylko na 2, 3 i 4 bębnie.

Jessica Weaver Queen Of The Seas by MGA

Ten slot należy do gatunku Pirates. Został opracowany przez dostawcę w 2020 roku. Wielkość minimalnego zakładu w grze wynosi 0,25 monety, a maksymalny zakład to 25 monet. Za jeden obrót gracz może zgarnąć do 13 080 monet.

Pole gry automatu obejmuje 5 bębnów umieszczonych w potrójnych rzędach. Kompozycja wygrywających kombinacji jest realizowana przez 10 płatnych kierunków stałego typu. Kombinację nagród można utworzyć z 2 lub więcej drogich lub 3 lub więcej tanich identycznych ikon, które wypadły na linii wypłat.

Opcje bonusowe automatu to: Symbol Wild, Rundy Free Spin, Symbol Scatter, Runda Bonusowa. Żółw, Papuga, Butelka, Flaga, Pistolety i Miecze to tanie ikony, które przynoszą do 160 monet w zwycięskich kombinacjach. Skrzynie, Kluby i Statek to ikony o średniej wartości, które dają do 2500 monet w zwycięskich kombinacjach. Worms to najdroższy symbol, przynoszący maksymalną wygraną liniową do 4000 monet.

 

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to