Świetna passa trwa! Eska Dziki Skarżysko w kolejnej rundzie pucharu!

Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu w tym sezonie, a drugie w pucharze odniósł zespół Eski Dzików Skarżysko-Kamienna. Skarżyska drużyna jest już w trzeciej rundzie.

Po wygranej w pierwszej rundzie Regionalnego Pucharu Polski z Radiator$ Stąporków, w drugiej zespół Eski Dzików trafił na kolejny zespół z Klasy A – Lechię Strawczyn.

I tym razem wyżej notowani rywale musieli zejść z boiska pokonani. Eska Dziki odniosły zwycięstwo 4:1.

Pierwsza połowa nie wskazywała na łatwą przeprawę. Gospodarze prowadzili po karnym 1:0, ale obu zespołom nie szło za dobrze. Strzałów na bramkę prawie nie było.

Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski

Gospodarze, jak to mają w zwyczaju, rozkręcili się w drugiej połowie. Co prawda najpierw Lechia Strawczyn wyrównała, ale potem gospodarze odpowiedzieli trzema golami i wygrali 4:1.

Gole dla Dzików zdobyli Dawid Dulęba (dwa), Przemysław Gnat i Mateusz Witkowski.

W efekcie Dziki są już w trzeciej rundzie pucharu.

Eska Dziki Skarżysko-Kamienna – Lechia Strawczyn 4:1

Eska Dziki: Dominik Borowiec – Mariusz Płusa, Kacper Nawara, Przemysław Gnat, Adrian Kocia, Mikołaj Piórkowski, Dawid Dulęba, Dawid Skrocki, Bartosz Ozan, Jakub Lisowski, Paweł Rzeszowski oraz Maciej Niziołek, Jakub Guzikowski, Maciej Kwaśniewski, Mateusz Witkowski, Patryk Banaczek, Paweł Wasik, Piotr Ozięmbłowski.

Eska Dziki Skarżysko – mamy nową drużyną ligową w mieście. Zagrają w Klasie B, ale najpierw puchar

Po wygranej w ligowym debiucie przeciwko Polanom Pierzchnica w najbliższy weekend Eska Dziki Skarżysko pauzują w rozgrywkach ligowych. Tydzień później zmierzą się na wyjeździe z Czarnovią Kielce, a kolejny ligowy mecz u siebie zagrają w sobotę 17 września 2022 roku z GLKS Fałków.