Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Wkrótce skarżyski dworzec PKP przejdzie gruntowny remont. PKP chciałoby się dowiedzieć od mieszkańców, jakie są ich oczekiwania względem przebudowanego dworca i jego otoczenia.

To wydarzenie już się odbyło. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, co zaproponowali mieszkańcy

Urząd Miasta wspólnie z PKP S.A. organizuje warsztaty kreatywne dotyczące funkcjonalności przestrzeni miejskiej oraz budynku dworca, jaka jest oczekiwana ze strony mieszkańców Skarżyska-Kamiennej po jego przebudowie.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Spotkanie z udziałem lokalnej społeczności rozpocznie proces przygotowania przedsięwzięcia i opracowywania koncepcji, zarówno w zakresie funkcjonalno-użytkowym, jak i architektoniczno-budowlanym.

Warsztaty odbędą się 15 grudnia 2016 roku o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Przewidywany czas trwania: około 2–3 godzin.

Na spotkanie zapraszamy:

  • mieszkańców
  • organizacje pozarządowe
  • przedsiębiorców
  • stowarzyszenia
  • fundacje itp.

Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona, dlatego prosimy o zgłaszanie chęci udziału do 12 grudnia do Biura Rozwoju Miasta w Urzędzie Miasta (Marek Boguszewski, tel. 41 25 20 145, m.boguszewski@um.skarzysko.pl).

Kliknij tutaj i przeczytaj więcej o planowanym remoncie dworca PKP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here