REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Przed nami kolejna impreza na rzecz Tosi Majewskiej, dziewczynki ze Skarżyska-Kamiennej, która urodziła się z poważną wadą serca. Będzie to charytatywny koncert walentynkowy, który odbędzie się w kawiarni Primavera na Nowym Manhattanie.

Zobacz relację z koncertu walentynkowego dla Tosi, który odbył się w kawiarni Prima Vera na Nowym Manhattanie w Skarżysku:

Darek Bernatek zaśpiewał dla Tosi i klientów Nowego Manhattanu. Było słodko!

 

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Za nami kilka udanych imprez charytatywnych na rzecz Tosi Majewskiej. Po morsowaniu na Rejowie i balu w Kombinacie Formy teraz pora na kolejne. Będzie to koncert walentynkowy, na który zaprasza Stowarzyszenie Przyjazne Skarżysko.

Tosia Majewska

Najpiękniejsze piosenki o miłości, z okazji nadchodzących walentynek, zaśpiewa dobrze wszystkim znany Darek Bernatek. Miejsce będzie dość nietypowe, ponieważ będzie to Nowy Manhattan. Nie będzie to jednak pierwszy występ artystyczny w tym miejscu. Koncert odbył się również podczas otwarcia Nowego Manhattanu.

W programie będą liczne atrakcje dla dzieci – animacje, gry, konkursy i zabawy. Zapraszamy więc na chwilę zabawy podczas sobotnich zakupów.

Darek Bernatek

Koncert walentynkowy odbędzie się w kawiarni Primavera na Nowym Manhattanie w Skarżysku-Kamiennej w sobotę 12 lutego 2022 roku w godz. 11.30–13.30.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą, aby mieć ze sobą trochę złotówek, ponieważ odbędzie się degustacja ciast, których będzie można spróbować za dowolną wpłatę na rzecz Antosi Majewskiej. Na koncercie będą też puszki, do których będzie można wrzucić datek na leczenie dziewczynki.

Na koncert charytatywny dla Tosi Majewskiej zapraszają wspólnie Stowarzyszenie Przyjazne Skarżysko, Kraina Szczęścia, Omega Party oraz kupcy z Nowego Manhattanu.

Przy okazji przypominamy, że na Nowym Manhattanie znajdują się puszki, do których przy okazji zakupów można wspomóc Tosię Majewską i jej bliskich w walce o zdrowie i życie. Na początek puszki są na stoiskach Eurowarzywko oraz Cornette-Gatta.

Tutaj więcej o zbiórce charytatywnej dla Tosi na Nowym Manhattanie:

Nowy Manhattan pomaga Tosi Majewskiej. Na stoiskach są już puszki

 

Tosia Majewska urodziła się z poważną wadą serca – HLHS (zespół niedorozwoju lewego serca), czyli niewykształconą lewą komorą serca. Przeszła już dwie kolejne operacje i czekają ja kolejne, a niewykluczone, że w przyszłości również przeszczep serca. Dziewczynka i jej bliscy znaleźli się w szczególnie trudnej sytuacji, gdy niemiecka klinika odmówiła operacji ze względu na długą listę oczekujących. Teraz trzeba poszukać nowego miejsca, gdzie Tosia mogłaby przejść operację. Jeśli będzie to klinika zagraniczna, koszt zabiegów będzie ogromny i nierefundowany. Na ten cel zbierane są pieniądze.

Zapraszamy na charytatywny koncert walentynkowy dla Tosi Majewskiej

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to