Nowy Manhattan pomaga Tosi Majewskiej. Na stoiskach są już puszki

1864
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Nowy Manhattan to kolejne miejsce w Skarżysku-Kamiennej, gdzie można wesprzeć Tosię Majewską. Na stoiskach są puszki, do których warto wrzucić choćby przysłowiową złotówkę. Każda się przyda!

Akcja pomocy charytatywnej na rzecz Antosi Majewskiej rozkręca się. To dobrze, bo mającą nieco ponad rok dziewczynkę czekają poważne operacje, a w przyszłości niewykluczone, że także przeszczep serca.

To dlatego, że Tosia urodziła się z wadą HLHS, czyli niewykształconą lewą komorą serca. W efekcie serce nie może należycie wykonywać swoje pracy. Z wiekem będzie to coraz bardziej utrudniało dziewczynce funkcjonowanie, stanowiąc również zagrożenie dla życia. Na domiar złego, całkiem niedawno jedna z niemieckich klinik odmówiła Tosi operacji ze względu na dużą kolejkę oczekujących. Jak mówi mama Tosi Agata Stando, trzeba szukać innej lecznicy.

Wielkie morsowanie dla ratowania serduszka małej Tosi ze Skarżyska. Na Rejowie było mnóstwo morsów i dobrej energii

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

 

Los małej mieszkanki Skarżyska nie jest mieszkańcom miasta obojętny. Stowarzyszenie Przyjazne Skarżysko wspólnie z Nowym Manhattanem właśnie uruchomili kolejną akcję charytatywną.

Po stoiskach Nowego Manhattanu będą krążyć puszki, do których będzie można wrzucić dowolną kwotę. Puszki są dwie. Na początek są na stoiskach EuroWarzywko i Cornette-Gatta.

EuroWarzywko, prowadzone przez Monikę Sokołowską, to miejsce, gdzie kupimy każdy owoc czy warzywo, jakie nam się zamarzy. W sprzedaży są zarówno nasze rodzime, polskie, jak i egzotyczne.

Do tego mnóstwo innych przysmaków, w tym prawdziwe delikatesy – nabiał, ryby, oleje, herbaty, miody, a nawet kwiaty. I wiele innych!

 

Druga puszka znajduje się na sąsiednim stoisku Cornette-Gatta prowadzonym przez Bożenę i Bogusława Drewniaków. Tutaj kupimy bieliznę, skarpety, rajstopy, odzież niemowlęcą, czapki, szaliki, szlafroki, piżamy i jeszcze wiele innych. I nie tylko firm Cornette czy Gatta. Marek, z jakich można wybrać, jest dużo. Do tego fachowa i miła obsługa oraz dobre ceny.

Zapraszamy więc na oba stoiska na zakupy i przy okazji zachęcamy do wrzucenia grosika lub złotówki do puszki na rzecz Antosi!

Kombinatem Formy zawładnęli najmłodsi. Na balu charytatywnym bawili się i pomagali Tosi Majewskiej

 

Jak informuje Agnieszka Sieczka-Fidelak, prezeska Stowarzyszenia Przyjazne Skarżysko, za jakiś czas puszki powędrują na kolejne stoiska Nowego Manhattanu, o czym będziemy informować. Akcja na razie nie ma wyznaczone końca. Będzie trwać do odwołania.

Kupców Nowego Manhattanu chętnych do pomocy zapraszamy do współpracy i pomocy Tosi.

Pamiętajmy też, że dziewczynkę można wesprzeć również przez wpłatę na zbiórkę internetową: