Natalia Tokarska zachwyciła jurorów i jest w finałowej czternastce MasterChef Junior

1835
Natalia Tokarska
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Natalia Tokarska, nastolatka ze Skarżyska-Kamiennej, awansowała do finałowego grona czternastu uczestników tegorocznej edycji programu MasterChef Junior. To jej drugie podejście do walki o zwycięstwo w programie emitowanym w telewizji TVN.

Natalia Tokarska świetnie radziła sobie w poprzedniej edycji programu. Po najlepszym dla niej, piątym odcinku, po którym awansowała bezpośrednio do siódmego, zachorowała na ospę i musiał opuścić program.

Producenci programu zaprosili ją jednak do udziału w tegorocznym – nie musiała już brać udziału w eliminacjach. Znalazła się w gronie 36 uczestników, z których wyłoniona zostanie finałowa czternastka. Po pierwszym odcinku programu MasterChef Junior 2020 wiemy już, że dostał się do wąskiego finału, w którym 14 młodych kucharzy będzie rywalizować o zwycięstwo.

Natalia Tokarska, finalistka programu MasterChef Junior, poprowadziła warsztaty kulinarne

REKLAMA
Andrzej Bętkowski – kandydat do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego – Wybory Samorządowe 2024
Andrzej Bętkowski – kandydat do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego – Wybory Samorządowe 2024
Andrzej Bętkowski – kandydat do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego – Wybory Samorządowe 2024
Andrzej Bętkowski – kandydat do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego – Wybory Samorządowe 2024

Gorące powitanie Natalii Tokarskiej

Jurorzy ciepło powitali znajomą już sobie skarżyszczankę

– Natalka, byłaś z nami rok temu. Musiałaś niestety ze względów chorobowych odejść, ale obiecaliśmy ci, że znowu do nas zawitasz – tymi słowami zaprosił Natalię jeden z jurorów, Mateusz Gessler.

– Smutno nam było rok temu, jak musieliśmy się z tobą pożegnać. Brakowało nam ciebie. Fajnie, że jesteś – dodała Anna Starmach

– Tęskniłam za jurorami. Brakowało mi tych uśmiechów. W kuchni MasterChefa jest wesoło. Dla mnie to największa przygoda w życiu – powiedziała Natalia.

Jurorzy zachwyceni daniem Natalii Tokarskiej

Natalia Tokarska nie mogła trafić lepiej – w pierwszym odcinku trafiła do grupy eliminacyjnej, w której uczestnicy musieli wykonać deser. A jak zdradziła nam w wywiadzie udzielonym kilka dni wcześniej, to właśnie desery lubi przygotowywać najbardziej.

Tym, co przyrządziła Natalia, a co, jak się potem okazało, zachwyciło jurorów, była czekoladowa rolada biszkoptowa z kremem śmietanowym, masą czekoladową z chili i z malinami.

– To danie pokazuje, że ten rok bardzo dużo zmienił. Dojrzałaś jako cukierniczka. To danie pokazuje, że jesteś na bardzo wysokim poziomie. Tego nie potrafiłoby przygotować gros cukierników w Polsce. Trudne techniki, jest ileś kombinacji, ileś kroków, a przy tym tykający zegar.

Natalia wyznała, że bardzo jej zależało na ponownym i udanym występie w programie.

– Prawie się popłakałam. Miałam łzy w oczach, ale starałam się nie płakać. Tata się popłakał. Kiedy on jest ze mnie zadowolony, to jest świetnie – tak powiedziała przy ocenie jej dania, ale przy odczytywaniu pomyślnej dla niej decyzji, już nie była w stanie powstrzymać łez wzruszenia.

Natalia Tokarska ze Skarżyska rusza do walki o zwycięstwo w programie MasterChef Junior

Przed nami jeszcze dziewięć odcinków programu, który emitowany jest w telewizji TVN w niedziele o 20.00. Program można też oglądać w internecie na stronie player.pl.

Tutaj link do pierwszego odcinka (Natalia pojawia się w ok. 34. minuty): https://player.pl/programy-online/masterchef-junior-odcinki,4306/odcinek-1,S05E01,168405

Zapraszamy przed telewizory, a Natalii życzymy, aby wytrwała do ostatniego!

Zrzuty ekranu z emisji programu MasterChef Junior w TVN.

Zobacz też:

Świetny występ Natalii Tokarskiej w MasterChef Junior. Jest już blisko finału