Poszukiwani pracownicy fizyczni

2362
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Firma PP Libra Poland poszukuje 2 pracowników fizycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe
  • Obsługa elektronarzędzi

Zakres obowiązków:

  • Zaginanie elementów metalowych przy produkcji
  • Lakierowanie metodą proszkową

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Pracę w przyjaznym i ambitnym zespole

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Osoby zainteresowanie są proszone o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres kontakt@librapp.pl. Telefon kontaktowy 509 746 004.

Praca Libra Poland
Firma PP Libra Poland poszukuje pracowników fizycznych