Praca: Firma WB Electronics poszukuje pracowników do centrum produkcyjnego w Skarżysku

3375
Dron Warmate - produkt Grupy WB; fot. Grupa WB
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

WB Electronics, firma z branży zbrojeniowej, poszukuje pracowników do swojego oddziału produkcyjnego w Skarżysku-Kamiennej.

Firma WB Electronics działa w branży zbrojeniowej, oferując produkty i rozwiązania dla polskiej armii. Produkuje między innymi bezzałogowe drony bojowe. Centrum produkcyjne firmy WB Electronics w Skarżysku funkcjonuje od jesieni 2022 roku.

Firma ma nowe oferty pracy w centrum produkcyjnym w Skarżysku-Kamiennej.

Technik monter

Zakres zadań:

  •  Wykonywanie montażu urządzeń systemów wsparcia pola walki na pojazdach elementów mechanicznych, okablowania oraz podzespołów elektronicznych
  •  Wstępne uruchamianie i testowanie urządzeń i systemów
  •  Wstępna diagnostyka niesprawności
  •  Drobne naprawy urządzeń i okablowania
  •  Wykonywanie pomiarów elektrycznych i regulacji parametrów według procedur przewidzianych w dokumentacji technicznej

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Wymagania:

  •  Zdolności manualne, umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi, elektronarzędziami oraz przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
  •  Umiejętność czytania dokumentacji technicznej montażowej, technologicznej i schematów elektrycznych,
  •  Umiejętność lutowania na poziomie podstawowym
  •  Umiejętność pracy w zespole,
  •  Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy,
  •  Profesjonalne podejście do pełnionych obowiązków.

Mile widziane:

  •  Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  •  Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  •  Uprawnienia SEP do 1KV
  •  Znajomość branży i środowiska wojskowego

Co oferuje pracodawca:

  •  Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  •  Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  •  Konkurencyjne wynagrodzenie
  •  Przyjazną atmosferę pracy
  •  Brak dress code’u
  •  Elastyczne godziny pracy
  •  Parking dla Pracowników
  •  Spotkania integracyjne
  •  Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)

Link do składania aplikacji:

Kierownik działu instalacji systemów na pojazdach i serwisu ASB

  •  Organizacja nowego działu
  •  Współpraca z komórkami WB Electronics S.A przy szkoleniach i zatrudnianiu
  •  Współpraca z instytucjami sektora wojskowego i koncernami zbrojeniowymi
  •  Zarządzanie pracą zespołów, ustalanie priorytetów i podział zadań
  •  Nadzorowanie montażu urządzeń systemów wsparcia pola walki na pojazdach, elementów mechanicznych oraz podzespołów elektronicznych
  •  Organizacja przeglądów i napraw systemów ASB
  •  Kontrola eksploatacyjna, uruchamianie i testowanie systemów

Wymagania:

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość wykonywania pomiarów elektrycznych i regulacji parametrów według procedur przewidzianych w dokumentacji technicznej
  • Zapewnienie zgodności instalacji z obowiązującymi przepisami i standardami
  • Współpraca z zespołami konstruktorskimi i technologami w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów technicznych
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla innych działów w firmie

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1KV
  • Znajomość branży zabudów i środowiska wojskowego
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla Pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)

WB Electronics jest liderem w największej prywatnej grupie kapitałowej polskiego przemysłu obronnego: Grupie WB. Firma dostarcza produkty i rozwiązania dla polskiej armii. Firmę stworzyli w 1997 roku inżynierowie Piotr Wojciechowski, Adam Bartosiewicz i Krzysztof Wysocki.