Praca w Scarnecie

1029
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Scarnet, dostawca iinternetu, telewizji i innych usług teleinformatycznych poszukuje pracownika.

Scarnet to skarżyska firma o ugruntowanej pozycji na rynku i w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy.

Obecnie ma otwartą rekrutację na stanowisko: monter sieci komputerowych

R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

 Zakres obowiązków:

  • budowa i modernizacja sieci (LAN, FTTH),
  • wykonywanie przyłączy do klientów,
  • serwis istniejącej sieci,

Wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z budową sieci FTTH, LAN
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • chęć przyswojenia potrzebnego zakresu wiedzy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość branży zabezpieczeń technicznych (alarmy, CCTV, SAP),

Korzyści:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju,
  • wdrożenie na stanowisku oraz pakiet wiedzy związanej z branżą niezbędny do wykonywania zadań,
  • niezbędne szkolenia (np. SEP, wysokościowe),
  • wynagrodzenie – zależne od posiadanych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na adres email: scarnet@scarnet.eu oraz w siedzibie firmy pod adresem:

Scarnet Sp. z o.o. BOK
ul. Asnyka 10
26-110 Skarżysko-Kamienna

Kontakt telefoniczny pod nr. 791 857 007

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Administratorem danych jest:

Scarnet Sp. z o.o.
Ul. Legionów 122D

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to