„Żadnych obietnic, tylko praca” – Marek Jędrzejczyk kandydat do rady powiatu

marek jedrzejczyk

Marek Jędrzejczyk, skarżyski przedsiębiorca, kandyduje do rady powiatu skarżyskiego z Komitetu Wyborczego „Wspólnota Samorządowa 2018” – lista nr 14, pozycja nr 4.

Szanowni Państwo,

urodziłem się i mieszkam w Skarżysku-Kamiennej. Jestem żonaty, mam dwóch synów. Posiadam wykształcenie wyższe pedagogiczne. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Pracowałem w Policji, przechodząc kolejne szczeble zawodowe. Pełniłem funkcję Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej oraz funkcję Naczelnika Wydziału Przestępstw i wykroczeń w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

W 2009 roku odszedłem na emeryturę i rozpocząłem prowadzenie działalności gospodarczej. Prowadziłem firmę ochrony osób imienia, jak również realizowałem szkolenia w tym zakresie, prowadząc działalność pedagogiczno-dydaktyczną.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu czołowego przedsiębiorcy naszego miasta Andrzeja Ciury oraz Krzysztofa Włodarczyka i Pawła Mączki udało się przeprowadzić transakcję zakupu parku maszynowego upadającej Spółdzielni Inwalidów „SIMKO” ze Skarżyska. Po wielu konsultacjach z załogą spółdzielni, kilkadziesiąt osób znalazło pracę w nowo powstałej firmie Simko Tech Metal, prowadzonej przez moją rodzinę. Jest to przykład godnej naśladowania współpracy i pomocy przedsiębiorców regionu.

Ponadto prowadzę ze wspólnikiem sklep 2M w branży chemii gospodarczej. Zajmuję się również działalnością społeczną i gospodarczą. Pełniłem funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia Przedsiębiorców Miasta Skarżyska-Kamiennej, a obecnie jestem prezesem Przedsiębiorców Powiatu Skarżyskiego.

Wspólnie z przedsiębiorcami tworzymy miejsca pracy, współpracujemy z Powiatowym Urzędem Pracy, Podkarpacką Agencją Konsultingowo-Doradczą oraz Zakładem Doskonalenia Zawodowego. W ostatnich dwóch latach skarżyscy przedsiębiorcy zatrudnili ponad 400 osób w różnych branżach, tworząc nowe miejsca pracy. Promujemy naszych przedsiębiorców w kraju i za granicą. Nasi przedsiębiorcy biorą udział w wielu akcjach charytatywnych.

Żadnych obietnic, tylko praca

Szanowni Państwo, nie interesuje mnie składanie pustych obietnic tylko dla zdobycia Waszego poparcia. Chcę pracować dla naszej powiatowej wspólnoty, dla naszego wspólnego dobra. Posiadam ku temu wiedzę, wykształcenie i umiejętności poparte doświadczeniem.

Nie walka, lecz zgoda klas

Walka polityczna na wyniszczenie nie jest sposobem tworzenia dobrobytu naszego powiatu, lecz prowadzi wprost do jego zgubnego końca. Należy rozmawiać i pracować z każdym, komu dobro mieszkańców powiatu leży na sercu, bez względu na jego pochodzenie czy przekonanie religijne. Dialog i kompromis to klucz do rozwoju naszej wspólnoty.

W szczęściu wszystkiego są wszystkich cele

Zaspokajanie potrzeb naszego powiatu musi być zrównoważone. Radość jednych nie powinna być okupiona poczuciem klęski pozostałych. Działajmy dla dobra wszystkich mieszkańców, bo nie dzielimy się na lepszy i gorszy sort.

Uprzejmie proszę o oddanie głosu na moją osobę – Wspólnota Samorządowa, lista nr 14, pozycja nr 4.

Dziękuję.

Łączę wyrazy szacunku.

Marek Jędrzejczyk

 

Artykuł sponsorowany