BEZPŁATNE PORADY PRAWNE
bezplatne porady prawne skarzysko
bezplatne porady prawne skarzysko

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 13 złożyli dziś uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów.

W tym roku szkolnym w Trzynastce naukę rozpoczęło 44 uczniów w dwóch klasach pierwszych. Czwartek był jak do tej pory najważniejszym i najbardziej uroczystym dla nich dniem. Niemniej przejęci byli rodzice i opiekunowie, którzy licznie pojawili się na sali gimnastycznej.

Najmłodszych uczniów w największej szkole w mieście powitali dyrektor Andrzej Warwas i wicedyrektor Joanna Białek. Dyrekcja życzyła uczniom powodzenia w nauce i kojarzenia szkoły nie tylko z obowiązkiem nauki, ale i z dobrą zabawą.

Wychowawczynią Zuzi Lenart jest Elżbieta Słoka, która była też wychowawczynią jej mamy Anny

Do życzeń dołączyli się także zastępca prezydenta miasta Krzysztof Myszka oraz przewodniczący rady rodziców Michał Wąs. – Życzę wspaniałych doświadczeń i dzieciom, i rodzicom. Niech dzieci wyrosną na dobrych obywateli naszej małej i dużej Ojczyzny – powiedział prezydent.

Swoich młodszych kolegów przywitali także ich starsi koledzy. Dzieci z najmłodszego rocznika udowodniły, że, pomimo tak krótkiego stażu szkolnego, wiele już umieją, prezentując program artystyczny.

Po pasowaniu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy potwierdzające fakt, że są już pełnoprawnymi uczniami i pod opieką swoich wychowawczyń, Elżbiety Słoki i Jolanty Midury, udały się do swoich klas na poczęstunek.

Andrzej Warwas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here