REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Mój czas dzielę pomiędzy Skarżysko i Warszawę. Choć czasem jest ciężko, nie tylko nie mogę, ale też nie chcę zrezygnować ani z mojego rodzinnego miasta, ani ze stolicy.

W Skarżysku wszystko się zaczęło. Tutaj nauczyłam się zawodu i mogłam w ten sposób zrealizować swoją pasję. Tutaj mam mnóstwo klientek, z którymi przez lata się zaprzyjaźniłam, i których nie chcę zostawić. Szczególnie, że wiele z nich przejeżdża do mnie również z okolic: Suchedniowa, Radomia, Iłży czy Szydłowca.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Wyjazd do Warszawy dał mi bardzo dużo. Praca w Dorothy Studio należącym do Doroty Wodzińskiej to kontakt z nowinkami ze świata włosów. Tam podglądam najnowsze trendy, najnowocześniejsze metody pracy, nowe produkty do włosów. Tam także zrodziły się przyjaźnie, zarówno z klientami, jak i w naszym studiowym gronie. Razem z Dorotą Wodzińską, Anetą Nosarzewską oraz Sylwią Strzelecką stanowimy zgrany team. Świetnie nam się pracuje, uzupełniamy się wzajemnie, a dobra atmosfera pracy sprzyja pomysłowości i kreatywności. Bo przecież fryzjerstwo to sztuka!

Metamorfozy! Bo każda kobieta jest gwiazdą!

To co niezwykle lubię w mojej pracy to metamorfozy. Taka zmiana fryzury, zarówno koloru jak i uczesania, to nie tylko zmiana wizerunku. To także zmiana stylu życia, nowa dawka pozytywnej energii. To nie ja wymyśliłam, tak mówią mi moje klientki. Że w nowych włosach czują się inaczej, lepiej, bardzie atrakcyjnie i zmysłowo. Miałam przyjemność mieć swój udział przy metamorfozach tak znanych osób jak Iwona Węgrowska, Ewa Lubert czy Misheel Jargalsaikhan.

Jednak metamorfozy są nie tylko dla gwiazd. Każda kobieta zasługuje na to, aby czuć się dobrze i atrakcyjnie w swoich włosach. Jakość dla włosów jest dla każdego, również w naszym małym Skarżysku. Tutaj też, wspólnie z Arturem Wojciechowskim, moim współpracownikiem, przeprowadziliśmy wiele metamorfoz, w tym sporo naprawdę spektakularnych. Kilka z nich można obejrzeć na łamach czasopisma branżowego Hair.

Pomagamy fundacji Ewy Minge

Gdy podczas metamorfoz, czy tu w Atelier Anett w Skarżysku czy w Dorothy Studio w Warszawie, ścinamy dużo włosów, przekazujemy je często dla fundacji Black Butterflies Ewy Minge, która opiekuje się osobami chorymi na nowotwory. Z włosów wykonywane są peruki dla osób, które straciły włosy w wyniku chemioterapii. Cieszy mnie niezmiernie, że w mojej pracy mogę pomagać ludziom też w taki sposób.

Nie tylko włosy. Zapraszam na pokaz mody!

Do Skarżyska staram się sprowadzać nie tylko najnowsze trendy z branży fryzjerskiej. Dla kobiet, poza włosami, równie ważny jest ubiór. I dlatego korzystając z okazji zapraszam Was bardzo gorąco, na pokaz mody do mojego Atelier. W najbliższy poniedziałek, 7 listopada, przyjedzie do Skarżyska Piotr Ciepał, projektant mody i mój przyjaciel. Pokaże kilka swoich najnowszych projektów, w tym jesienne płaszcze oraz fajne kreacje, które świetnie nadadzą się na nadchodzące Andrzejki oraz Sylwestra.

Kliknij i zobacz relację z odwiedzin Piotr Ciepała w Atelier Anett

Pokaz rozpocznie się około godz. 15.00, ale po szczegóły proszę do mnie dzwonić na numer 501 033 712 lub obserwować mój profil na Facebooku https://www.facebook.com/anett.zalecka

Pozdrawiam.
Aneta Załęcka

Atelier Anett - Metamorfozy
Metamorfozy w Atelier Anett
Atelier Anett - Metamorfozy
Metamorfozy w Atelier Anett
Atelier Anett - Metamorfozy
Metamorfozy w Atelier Anett
Atelier Anett - Metamorfozy
Metamorfozy w Atelier Anett
Atelier Anett - Metamorfozy
Metamorfozy w Atelier Anett
atelier-anett-metamorfozy-007
Ewa Lubert po metamorfozie w Dorothy Studio
atelier-anett-metamorfozy-009
Panowie też lubią metamorfozy
atelier-anett-metamorfozy-006
Z Iwoną Węgrowską po metamorfozie
atelier-anett-metamorfozy-012
Na gali Akademii Dobrego Stylu
atelier-anett-metamorfozy-010
Z Dorotą Wodzińską
atelier-anett-metamorfozy-013
Na gali Akademii Dobrego Stylu
atelier-anett-metamorfozy-011
Na gali Akademii Dobrego Stylu
atelier-anett-metamorfozy-008
Z Angeliką Piechowiak i Dorotą Wodzińską

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to