Zdrowa skóra to zdrowe włosy

2747
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Każda z nas lubi mieć piękne i zdrowe włosy. Czasem jednak dzieje się tak, że żadne zabiegi i nawet najlepsze farby i najnowocześniejsze metody nie dają nam pożądanych efektów. Często winne nie są włosy same w sobie, a choroby i dolegliwości skórne.

Co zrobić, gdy nigdy nie jesteśmy zadowoleni z wyglądu naszych włosów? Warto wtedy przyjrzeć się naszej skórze głowy. Gdy nie jest w dobrej kondycji, podobnie może być z włosami.

Zdrowa skóra głowy = zdrowe włosy

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom moich klientów, do oferty Atelier Fryzjerskiego Anett wprowadzamy usługę badania skóry głowy mikroskopem z kamerą. Dzięki temu każdy klient będzie mógł w moim atelier przekonać się, czy skóra jej lub jego głowy jest zdrowa.

Nawiązałam współpracę ze specjalistą trychologiem Magdaleną Kanią, która prowadzi swój gabinet w Starachowicach, a także jest asystentem chirurgii odtwórczej włosów w klinice Medical Hair w Warszawie. Jesteśmy już po szkoleniu i dzięki temu już możemy zapewnić klientom Atelier Anett profesjonalną usługę.


Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Magdalena Kania przekonywała, że jeśli skóra nie będzie zdrowa, włosy również nie będą zdrowe, ponieważ są one papierkiem lakmusowym naszego organizmu. O tym, że mamy problemy skórne warto, a nawet trzeba, mówić swojemu fryzjerowi. Przekonywała przy tym, że samo wypadania włosów to nie choroba sama w sobie, ale objaw innych schorzeń.

Mnie bardzo zależy na tym, aby włosy moich klientów były nie tylko piękne, ale i zdrowe. Tak samo zależy mi, aby pomóc w razie wystąpienia chorób skórnych. Dlatego chcemy zwracać zwiększą uwagę na ten aspekt.

Dobre kosmetyki = piękne włosy

Podobnie jak na kondycję naszego organizmu wpływa jakość naszego jedzenia, tak na kondycję naszych włosów i skóry głowy wpływa jakość kosmetyków, jakich używamy. W ofercie mojego atelier są już kosmetyki do włosów z linii Simply Zen, marki należącej do firmy z.one concept, której jesteśmy partnerskim salonem.

Simply Zen to kompleksowa oferta kosmetyków, które nie tylko pielęgnują i regenerują włosy, ale też zapobiegają dolegliwościom skórnym – łupieżowi, nadmiernemu przetłuszczaniu czy wypadaniu włosów.

Oferując profesjonalne i bardzo wysokiej jakości kosmetyki do włosów chcemy zmienić podejście do pielęgnacji włosów. Nie traktujemy tego jak szybkiego strzyżenia i potem farbowania, a bardziej jak czas relaksu, który zaowocuje pięknymi włosami i zdrową skórą na długi czas po wizycie.

Coś ekstra dla dłoni

Dłonie to również wizytówka człowieka. Zadbane dłonie to duży atut. Dlatego każda osoba, która pojawi się moim atelier, jeśli tylko tego zechce, może skorzystać z darmowego zabiegu na dłonie: peelingu, sprayu nawilżająco-wygładzającego i kremu odżywczego.

Wkrótce w Atelier Anett pojawi się jeszcze jedna wyjątkowa usługa, ale o tym… wkrótce! Na razie niech pozostanie to niespodzianką.

Anett Załęcka